Instagram Social Media Magazine

مجله تخصصی شبکه اجتماعی اینستاگرام

اخبار اینستاگرام

فهرست مجله اینستاگرام

دسته بندی کانال و پیج

آموزش های اینستاگرام

آیا میخواهید رویدادهای محدود به زمان و فروشهای فوق العاده را در اینستاگرام تبلیغ کنید؟ نمیدانید استیکر شمارش معکوس اینستاگرام چگونه میتواند در انجام این کار به شما کمک کند؟ در این مقاله، نحوه تنظیم استیکر شمارش معکوس اینستاگرام در استوری و چهار راه استفاده از استیکر برای بازاریابی را خواهید آموخت.

صرف نظر از اینکه شما یک بازاریاب دیجیتال با تجربه یا یک بازاریاب مبتدی هستید، 5 قابلیت اینستاگرام که در این مطلب در مورد آن صحبت خواهیم کرد، به شما کمک میکند تا به سرعت و به راحتی در این پلتفرم مخاطب جذب کنید.

در اینستاگرام گزینه های زیادی برای فونت وجود ندارد. در استوری ها میتوانید از 5 فونت مختلف استفاده کنید اما در بیو، کپشن و کامنت ها فقط از یک فونت میتوانید استفاده کنید. در ادامه ما به شما یاد خواهیم داد، چگونه به فونت های بیشتری در اینستاگرام دسترسی داشته باشید؟

در این مقاله قصد داریم درباره ممنوع شدن در اینستاگرام و اینکه چرا برخی از اکانتها بلاک میشوند، چگونه میتوان اکانتها را از ممنوعیت فعالیت خارج کرد و همچنین مواردی که برای جلوگیری از بلاک دوباره، نباید انجام دهیم، صحبت میکنیم.

ترفندهای اینستاگرام

محبوبترین پلتفرم اشتراک گذاری محتوای بصری یعنی اینستاگرام، پیوسته دستخوش تغییرات متنوعی بوده است. این اپلیکیشن همواره در تلاش بوده تا قابلیتهای مختلفی را در اختیار کاربران قرار دهد اما ممکن است کاربران با تمام این قابلیتها آشنا نباشند. ما در این مطلب شما را با یکسری از این ترفندها و تکنیکهای استفاده از اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

حتما بارها برای شما پیش آمده که بخواهید ویدیویی در اینستاگرام را دانلود کرده و در گالری خود ذخیره کنید. با اینکه هیچ مکانیزم مشخصی برای اینکار وجود ندارد، ما سعی داریم که در این مطلب شما را با ترفندهای دانلود ویدیوهای اینستاگرام در نسخه وب و سیستم عاملهای Android و iOS آشنا خواهیم کرد.

پیج های اینستاگرام

هدف صفحه اینستاگرام طبیعت گردی کلوت ، به اشتراک گذاری تصاویر زیبا از مناطق گردشگری داخلی و خارجی جهت برگزاری تورهای متنوع برای سفر به آن مناطق میباشد. همچنین بیان اطلاعات مفید برای سفر به نقاط مختلف دنیا از ویژگی های این صفحه است.

هدف صفحه اینستاگرام آموزش انگلیسی اکسین ، به اشتراک گذاری و انتشار مطالب کاربردی شامل گرامر ، اصطلاحات پر کاربرد ، معنی لغات و اصول مکالمات روزمره به صورت ویدیو های انگلیسی جهت شبیه سازی موقعیت خاص برای آموزش آن مطلب خاص می باشد. در این صفحه سعی شده تا با استفاده از روش غوطه وری در زبان یادگیری را کاربردی تر سازد.

درباره Instagram Social Media Magazine

سونت اینفو به عنوان اولین و تنها مجله تخصصی شبکه های اجتماعی در ایران در راستای اقدام به ماموریت خود مبنی بر ارائه خدمات تخصصی و متنوع در حوزه شبکه های اجتماعی، مجله تخصصی شبکه اجتماعی اینستاگرام را راه اندازی نموده است. هدف از ایجاد این مجله، ایجاد مکانی به منظور معرفی بهترین و کاراترین آیتمهای خدماتی جهت شبکه اجتماعی اینستاگرام شامل بهترین پیج های اینستاگرام، کاربردی ترین نرم افزارها و وبسایتها و همچنین تخصصی ترین مطالب آموزشی و ترفندهای اینستاگرام مییاشد. کاربران و همراهان عزیز سونت اینفو میتوانند با مراجعه به این وبلاگ با انواع مختلف خدمات در زمینه فعالیت در رسانه اجتماعی اینستاگرام آشنا شده و از آنها در جهت پیشرفت، صرفه جویی در زمان و تسهیل در انجام فعالیتها در این رسانه اجتماعی بهره مند گردند.

از مزایای مجله تخصصی شبکه اجتماعی اینستاگرام میتوان موارد زیر را برشمرد:

  • ارائه و معرفی بهترین های پیج های اینستاگرام در موضوعات مختلف
  • ارائه و معرفی تخصصی ترین خدمات جهت فعالیت راحت تر در اینستاگرام
  • انتشار مطالب آموزشی تخصصی کسب و کار و درآمدزایی در شبکه اجتماعی اینستاگرام
  • آموزش ترفندهای کاربردی اینستاگرام به منظور سهولت کار و افزایش امنیت
  • معرفی برترین ابزارها، وبسایتها و نرم افزارهای کمکی شبکه اجتماعی اینستاگرام

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟