Streaming و Auto Night دو قابلیت جدید تلگرام برای اندروید
4.75/5 (8)

Streaming و Auto Night در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

Streaming و Auto Night دو قابلیت جدید تلگرام برای اندروید

در بروز رسانی جدید تلگرام برای اندروید دو آپشن جدید Streaming و Auto Night را رونمایی میکند. آپشن Streaming قابلیتی است که به وسیله آن میتوان ویدیوها را در حال دانلود، مشاهده کرد یعنی قبل از اینکه فرآیند دانلود تکمیل شود، میتوان شروع به دیدن ویدیو کرد. در زیر تصویری از ویدیویی که همزمان در حال دانلود (نواری خاکستری) و پخش است، نمایش داده میشود.

Streaming و Auto Night

تمام فیلمهایی که در برنامه رسمی تلگرام به تازگی آپلود شده باشند، میتوانند با استفاده از این قابلیت پخش شوند.

Streaming و Auto Night

تغییر بعدی که در آپدیت جدید تلگرام برای اندروید شاهدش هستیم حالت Auto Night است که در شب و یا کلا زمانی که نور محیط کم است، نور برنامه به صورت خودکار زیاد میشود تا کار با برنامه راحت تر باشد. برای فعال کردن این گزینه میتوان از منوی Setting در قسمت Theme گزینه Auto Night Mode را فعال کرد.

نسخه تلگرام مربوط به اندروید از بسیاری از تم های سفارشی پشتیبانی میکند بنابراین میتوانید انتخاب کنید که کدام تم برنامه را برای تنظیم تم شبانه ترجیح میدهید.

نسخه جدید همچنین شامل بخش “ورود با تلگرام” در تنظیمات Privacy and Security میباشد که در آن وبسایت هایی را که به وسیله تلگرام میتوانید وارد شوید را لیست میکند.

منبع: Telegram Blog

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟