گزینه close friends در استوری اینستاگرام قابلیت جدید اشتراک گذاری با دوستان
4.8/5 (5)

close friends در استوری اینستاگرام با دوستان نزدیک در وبسایت تخصصی سونت اینفو

گزینه close friends در استوری اینستاگرام

قابلیت جدید اشتراک گذاری استوری با دوستان نزدیک

در خبر قبلی آپدیت جدید در ظاهر پروفایل اینستاگرام را به شما معرفی کردیم، در این خبر قصد داریم در مورد گزینه جدید close friends که برای اشتراک گذاری استوری اینستاگرام با دوستان نزدیک ارائه شده است، صحبت کنیم.

اینستاگرام به تازگی از قابلیت جدید close friends برای به اشتراک گذاری استوری اینستاگرام با دوستان نزدیک رونمایی کرده است. این قابلیت به کاربران این امکان را میدهد که از بین فالوورهای خود، لیستی شامل دوستان نزدیک خود تهیه کنند تا استوری فقط برای آنها نمایش داده شود. البته پیش از این نیز اینستاگرام قابلیتی برای دسترسی محدود و عدم نمایش استوری برای برخی از فالوورها را ارائه کرده بود که البته تفاوتهایی با قابلیت close friends دارد.

ما میدانیم که استوری اینستاگرام جایی برای به اشتراک گذاری لحظات مختلف زندگی است، ولی گاهی ممکن است استوری شما مناسب همه افراد نباشد. شما با کمک گزینه close friends و با به اشتراک گذاری استوری اینستاگرام با دوستان نزدیک خود آزادی عمل بیشتری برای انتشار تصاویر و ویدیوهایی از لحظات شخصی خود خواهید داشت.

Share with Your Close Friends on Instagram Stories

Starting today, you can make a close friends list and share stories with just the people you've added. Learn more about this update here: https://instagram-press.com/blog/2018/11/30/share-with-your-close-friends-on-instagram-stories/

Gepostet von Instagram am Donnerstag, 29. November 2018


مطلب مرتبط: راهنمای کامل استوری اینستاگرام


برای اضافه کردن دوستان خود به لیست close friends کافیست وارد پروفایل خود شوید و از منو، گزینه close friends را انتخاب کنید، البته این امکان وجود ندارد که فالوورها، درخواستی مبنی بر اضافه شدن به لیست close friends به شما ارسال کنند.

بنظر میرسد با ارائه گزینه اشتراک گذاری استوری اینستاگرام با دوستان نزدیک توجه زیادی به حفظ حریم خصوصی کاربران شده است. هنگام به اشتراک گذاری استوری، گزینه close friends بصورت یک دایره سبز با ستاره ای سفید در درونش نشان داده میشود که اگر روی آن ضربه بزنید، استوری تنها برای دوستان نزدیکتان که در این لیست هستند، به نمایش گذاشته خواهد شد.

اگر کسی شما را به لیست close friends خود اضافه کرده باشد، دایره سبز رنگی در حاشیه عکس پروفایل او در قسمت استوری ظاهر میشود که این دایره سبز، نشان دهنده این است که شما جزء افراد منتخبی هستید که استوری فقط برای شما و افراد منتخب دیگر به نمایش درآمده است.

اشتراک گذاری استوری اینستاگرام با دوستان نزدیک

اشتراک گذاری استوری اینستاگرام با دوستان نزدیک با استفاده از گزینه close friends بطور رسمی در آخرین نسخه اینستاگرام برای سیستم عاملهای Android و iOS در دسترس قرار گرفته است. اگر چه این گزینه در حال حاضر فقط برای نمایش استوری قابل استفاده است اما انتظار میرود در آینده ای نزدیک اینستاگرام این قابلیت را برای پستهای عادی نیز ارائه کند.


مطلب آموزشی مرتبط: Mute اینستاگرام و راهنمای عدم نمایش پستهای افراد بدون آنفالو کردن


منبع: Instagram Press

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟