Bio در توییتر
4.5/5 (12)

Bio در توییتر در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

5 نکته کلیدی برای بخش Bio در توییتر

در مطلب قبلی از مشخصات ویدیو در توییتر گفتیم و در این مطلب از Bio در توییتر میگوییم.
آخرین باری که به نوشته های قسمت بیو در شبکه اجتماعی توییتر دقت کریده اید، چه زمانی بوده است؟ آیا بخش بیو در توییتر شما جالب ، حاوی اطلاعات آموزنده و در صورت امکان سرگرم کننده هست؟ این قسمت در توییتر ، بهترین فرصت جهت خطاب قرار دادن فالوورها و معرفی کسب و کار و تجارت به آنهاست و نیز دلیلی برای اینکه آنها بدانند چرا باید شما را دنبال کنند و به شما وفادار بمانند.

در بخش Bio در توییتر ، تنها 160 کاراکتر در اختیار دارید بنابراین باید بسیار مختصر و هوشمندانه از کلمات استفاده کنید. پس با بررسی این 5 نکته کلیدی و اجرای آنها علاوه بر تاثیرگذاری بر روی فالوورهای خود ، سطح بیو در توییتر خود را ارتقا دهید.

1. بگویید چه کسی هستید و چه کاری را انجام می دهید

افرادی که میخواهند شما را در توییتر دنبال کنند در واقع به دلیل اینکه شما چه کسی هستید و یا چه کاری انجام می دهید، شما را فالو خواهند کرد. بنابراین سعی کنید خلاق باشید و باهوش به نظر برسید. شما نیاز دارید که با داشتن یک بیو متفاوت در توییتر ، خود را با سایر افراد در زمینه کاریتان متمایز جلوه دهید.

پس پیام خود را در این قسمت جذاب ، جالب و تاحد امکان آموزنده نگاه دارید.

5 نکته کلیدی برای بخش Bio در توییتر


مطلب آموزشی پیشنهادی: افزایش ترافیک ارگانیک از توییتر بصورت رایگان


2. استفاده از کلمات کلیدی استراتژیک

گوگل و موتورهای جستجوگر بخش Bio در توییتر شما را اسکن می کند. بنابراین به منظور بهبود وضعیت دیده شدن در جستجوها ، باید در این قسمت از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان استفاده کنید. درباره آن چیزی که مخاطبان و مشتریان هدف شما جستجو می کنند، فکر کنید و از آنها در Bio جهت آگاهی دادن به افراد در مورد تجارت خود استفاده کنید.

همچنین اطمینان حاصل کنید که بیو شما در توییتر از طریق هشتگها و مسائل مرتبط متصل شده است و یا یک لینک بیرونی به سایت یا بلاگ خود اضافه نمایید. توجه کنید که این موارد حتما به محتوایی که اغلب توییت میکنید، ارتباط مستقیم داشته باشد.

5 نکته کلیدی برای بخش Bio در توییتر

 

3. آنچه که میدانید و به آن باور دارید را به اشتراک بگذارید

بیوگرافی خود را برای کسانی که آن را میبینند ، جذاب کنید. به اشتراک گذاری برخی واقعیتها و ویژگیهای جالب در مورد خودتان و یا کسب و کارتان باعث جذب بیشتر فالوورها خواهد شد.

5 نکته کلیدی برای بخش Bio در توییتر


مطلب آموزشی پیشنهادی: راهنمای جامع دریافت تاییدیه در توییتر برای بازاریابان


4. یک کار موفق را اضافه کنید

هدف Bio در توییتر و سایر شبکه های اجتماعی ، جذب مخاطب است.

بیو توییتر شما باید در مورد خودتان باشد. شما نیاز به برقراری ارتباطی دارید که برای جامعه ایجاد ارزش کند این مورد میتواند شامل فعالیتها و کارهایی باشد که به صورت موفقیت آمیز انجام شده باشد.

اگر کتابی نوشته اید و یا جایزه ای را کسب نموده اید ، حتما باید این موارد را در Bio ذکر کنید.


مطلب آموزشی پیشنهادی: روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند


5. سرگرم کننده و شوخ طبع باشید.

حس شوخ طبعی همواره جذاب است. لبخندهایی که در توییتر از افراد بدست می آورید ، میتواند جهت تبادل احساسات به منظور یادآوری و حتی توصیه کردن شما به دیگران بسیار موثر باشد.

بهرحال باید بسیار مراقب باشید. مطمئن شوید که شوخ طبعی شما کسی را نرنجاند و یا بی احترامی و اهانت به فرد یا گروهی نباشد.

سعی کنید این نکات را در Bio توییتر خود استفاده کنید و در صورت امکان ایده ها و تجربیات خود را در این موضوع در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

 

منبع: Five KEY TIPS TO AN IMPRESSIVE TWITTER BIO

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟