یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی با CoSchedule
5/5 (2)

یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی با CoSchedule در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی با CoSchedule

CoSchedule نرم افزاری قدرتمند جهت یکپارچه سازی فعالیت های مبتنی بر رسانه ها و شبکه های اجتماعی است. افراد با استفاده از قابلیت ها و امکانات این نرم افزار می توانند با ایجاد محیطی یکپارچه بر فعالیت های خود در شبکه های اجتماعی اعم از تولید محتوا ، بازاریابی و … متمرکز شده و از مزایای آن بهره مند گردند.

قابلیت های یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی با CoSchedule

قابلیت اصلی نرم افزار CoSchedule ایجاد محیطی واحد و یکپارچه برای فعالیت در حوزه رسانه ها یا شبکه های اجتماعی است. این نرم افزار با ابزاهای خارجی مختلفی مثل Word Press , Google Docs , Google Analytics  و … یکپارچه می شود. علاوه بر آن قابلیت یکپارچگی با پلتفرم های شبکه های اجتماعی از قبیل Facebook , Twitter , Linkedin , Pinterest , Google plus , Instagram و … را داراست.

یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی با CoSchedule

CoSchedule کاربران را قادر می سازد فرآیند های برنامه ریزی ، ارتقا و اجرای تمامی استراتژی های مورد نظر را در یک مکان انجام دهند. با استفاده از این نرم افزار می توان پست های مورد نظر برای ارسال در شبکه های اجتماعی مختلف را در یک تقویم قرار داده و زمان ارسال آنها را مشخص نمود. علاوه بر آن می توان برای هر پست ، زمان مورد نظر برای ارسال در شبکه های اجتماعی مختلف نیز تعریف کرد. پس از تعیین زمان انتشار ، پست ها در زمان تعیین شده در شبکه اجتماعی مورد نظر منتشر خواهند شد.

علاوه بر قابلیت ارسال پست ها در زمان تعیین شده ، می توان برای پروژه های مختلف که توسط تیم های کاری متفاوت انجام می شوند گردش کاری تعریف نمود. بدین صورت کلیه جریان های گردش اطلاعات ، وظایف محوله ، اسناد مربوط به هر شخص ، زمان تعیین شده برای تحویل کار ها و … تعیین خواهد شد. با استفاده از این قابلیت چالش مدیریت تیم های کاری که بر روی پروژه های مرتبط با تولید محتوا و یا بازاریابی مبتنی بر شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند حل خواهد شد.

دیگر قابلیتهای یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی با CoSchedule

  • مشاهده پیامهای دریافتی شبکه های اجتماعی مختلف در یک مکان
  • تحلیل اثر بخشی زمان ارسال پستها در شبکه های اجتماعی
  • تعیین بهترین زمان ارسال پست ها در شبکه های اجتماعی توسط نرم افزار
  • انتخاب ابزارها و پلتفرم های شبکه های اجتماعی جهت یکپارچگی توسط کاربر

یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی با CoSchedule

لازم به ذکر است CoSchedule تحت وب بوده و اپلیکیشن آن نیز برای استفاده در سیستم عامل های موبایل شامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است. نسخه آزمایشی این برنامه برای مدت زمان 14 روز به صورت رایگان در دسترس همه افراد قرار دارد و برای استفاده بیشتر از آن بایستی با پرداخت پول، پکیج های مورد نظر خریداری گردد.

 

آدرس وب سایت : www.coschedule.com

Tags:

عضویت در خبرنامه تخصصی شبکه های اجتماعی

دریافت آخرین مطالب آموزشی، ترفندها، اخبار و بروز رسانی های شبکه های اجتماعی

متشکریم از شما برای عضویت در خبرنامه.

چیزی اشتباه شده.

اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی با CoSchedule

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟