گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو “

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

در این مقاله ، ۲۱ افزونه برتر گوگل کروم که به بازاریابان شبکه های اجتماعی ، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار به انجام بهتر کارها کمک می کند ، معرفی خواهیم کرد.

شما می توانید به منظور بهره وری بیشتر و صرفه جویی در زمان در کسب و کار خودتان از آنها استفاده کنید.

همه ما می دانیم که بازاریابی شبکه های اجتماعی کار بسیار زمانبری است. شما در میان انبوه پست ها ، فیدها ، ایمیل ها و … قرار می گیرید که برای کسب نتایج بهتر باید زمان را مدیریت کنید.

مطمئنا پس از خواندن این مقاله خواهید گفت ” این افزونه ها کسب و کار من را نجات دادند “.

حتی این احتمال وجود دارد که شما قبل از اتمام این مقاله ، یک یا دو افزونه را دانلود کنید!

این افزونه ها به شرح زیر معرفی می شوند :

 

۱. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Momentum

هر بار شما یک تب را در گوگل کروم باز می کنید ، افزونه momentum مهم ترین کار آن روز را به شما یادآوری می کند و در واقع کمک می کند شما در مسیر درست حرکت کرده و از آن دور نشوید.

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

قابلیت های Momentum

  • مهمترین کار روز شما

نمی توانید تصور کنید این افزونه چقدر مفید خواهد بود. اگر یک کار اصلی و مهم دارید که باید امروز انجام دهید ، آن را در این افزونه اضافه کنید. هر بار که کروم را باز می کنید این افزونه به شما یادآوری خواهد کرد.

  • لیست کارهایی که باید انجام دهید

توصیه می شود تا حد امکان لیست را کوتاه کنید . فقط دو یا سه آیتم را اینجا اضافه کنید . زمانی که آنها را انجام دادید آیتم های دیگر را اضافه کنید.

  • جملات انگیزشی روزانه

اگر یک بازاریاب شبکه های اجتماعی و به دنبال جملات انگیزشی و انرژی دهنده هستید ، این افزونه منبع جملات عالی و منحصر به فرد است.

  • نمایش وضعیت آب و هوا در منطقه شما

  • تصاویر screensaver فوق العاده

این افزونه تصاویر فوق العاده از جاهای مختلف به همراه نام مکان نمایش می دهد. اگر به سفر کردن علاقه دارید به این افزونه نیز علاقه مند خواهید شد.

 

 

۲. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Eye Dropper Color Picker

 

این افزونه همیشه به کارتان می آید علی الخصوص زمانی که از ابزارهای ایجاد محتوای بصری مثل Canva که امکانات انتخاب رنگ در درون خودش ندارند استفاده می کنید ، می توانید از افزونه Eye Dropper Color Picker کمک بگیرید.

می توان از هر جا و هر پیجی رنگ را انتخاب کرد یا کد رنگ را کپی-پیست کرد. همچنین کد قبلی را جهت استفاده احتمالی در حافظه نگه می دارد.

 

۳. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Pinterest Save Button

اگر کاربر Pinterest هستید بدون این ابزار قادر به انجام کار نیستید. برای ذخیره محتوا در Pinterest از Pinterest Save button استفاده کنید.

هیچ لیستی از افزونه های برتر گوکل بدون Pinterest Save button کامل نخواهد شد.

 

۴. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Tailwind App

Tailwind ابزاری برای زمانبندی pins/saves در Pinterest است.

برای به اشتراک گذاری مستقیم روی Tailwind Scheduler از Tailwind Publisher Extension استفاده کنید.

 

از طریق Tailwind هم می توان تک پست ها را برای ارسال به Pinterest زمانبندی کرد و هم می توان آنها را به صورت دسته بندی شده زمانبندی و ارسال کرد.

 

۵. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Wisestamp

Wisestamp ابزاری برای ایجاد امضا برای ایمیل است. به راحتی با این ابزار می توانید امضا بسازید و یک امضای ثابت برای ایمیل هایتان داشته باشید.

به راحتی می توان روی افزونه wisestamp کلیک کرد و امضا را ویرایش کرد.

با این کار امضای همه ایمیل ها آپدیت خواهد شد.

 

همچنین با استفاده از این افزونه می توانید CTA ( دکمه فراخوان ) به آن اضافه کنید به عنوان مثال دکمه promotion ، وبینار ، آموزش رایگان یا دانلود رایگان و…

 

۶. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Inbox Pause

بازاریابان و افرادی که تجارت آنها از طریق اینترنت است معمولا ایمیل های زیادی دریافت می کنند برای مدیریت خواندن و پاسخ دادن به ایمیل ها می توانید از افزونه Inbox Pause استفاده کنید . این افزونه بر اساس مدت زمانی که شما آن را تعریف می کنید از ورود ایمیل به صندوق شما جلوگیری می کند و می توانید پس از بررسی و پاسخ ایمیل های قبلی ، ایمیل های جدید را در فرصت مناسب بررسی کنید و به دیگر کارهایتان نیز رسیدگی کنید بدون اینکه وسوسه شوید تا ایمیل هایتان را چک کنید زیرا تا زمان معین شده ایمیلی به صندوق شما وارد نخواهد شد.

 

توجه کنید زمانی که Inbox Pause را برای زمان مشخصی تنظیم کردید ، قبل از آن زمان به ایمیلتان سر نزنید . در مواقع اضطراری می توانید به آنها دسترسی داشته باشید اما بهتر است در شرایط عادی به آن پایبند باشید.

همچنین می توانید بدون تایمر آن را متوقف کنید و به صورت دستی از توقف خارج کنید.

۷. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Grammarly

همانطور که می دانید همه برنامه ها و در درون خود ابزارهای تصحیح اشتباهات گرامری و نگارشی ندارند.  Grammarly از نوشتن ایمیل تا چک کردن پست های وبلاگ به شما در تصحیح این اشتباهات کمک می کند.

شاید در ابتدا کمی به نظر دست و پاگیر و مزاحم به نظر بیاید اما کارایی آن بسیار زیاد است و همزمان با بروز اشتباه ، افزونه grammarly پدیدار می شود و در همان زمان می توانید اصلاح کنید.

بهتر است قبل از ارسال یا انتشار ، متن خود را با  Grammarly چک کنید .  Grammarly اشتباهات متن را نمایش می دهد که هم می توانید اصلاح کنید هم می توانید صرف نظر کنید.

 

۸. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : LastPass

امروزه با وجود ابزارهای مثل LastPass دیگر هیچ عذر و بهانه ای برای ایمنی پسورد سیستم پذیرفته نیست!

از این ابزار می توانید روزانه برای ایجاد پسورد به صورت خودکار و امن استفاده کرد. همچنین می توانید از آن برای ورود به اکانت های مختلف شبکه های اجتماعی و دیگر ابزارها و سرویس ها استفاده کرد.

در چند سال گذشته کاربران معمولا فقط یک یا دو پسورد داشتند اما الان تعداد زیادی پسورد می توانید داشته باشید . ابزار lastpass پسوردهای شما را نگه می دارد بدون اینکه شما نیازی به حفظ کردن آن داشته باشید.

 

۹. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Discoverly

هدف Discoverly کسب اطلاعات بیشتر در مورد فردی است که با او ارتباط برقرار می کنید.

به عنوان مثال زمانی که به صفحه فیسبوک شخصی می روید ، افزونه Discoverly به رنگ سبز نمایش داده می شود و به این معنی است که اطلاعات دیگری در مورد این شخص وجود دارد.

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

همچنین زمانی که ایمیل شخصس را باز می کنید، Discoverly در سمت راست ایمیل نمایش داده می شود و اطلاعات بیشتری بر اساس اطلاعات شبکه های اجتماعی در مورد شخص مورد نظر در اختیار قرار می دهد.

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

این اطلاعات برای مخاطبان جدید و کسانی که برای اولین بار به شما ایمیل ارسال می کنند بسیار مفید خواهد بود. با مشاهده این اطلاعات می توانید به راحتی و به سرعت متوجه شوید که این ایمیل تا چه اندازه مهم و لازم به پاسخگویی سریع است.

 

۱۰. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Stencil

Stencil ابزاری عالی برای محتواهای بصری است و کار کردن با آن بسیار ساده است. ابزارهای زیادی برای محتواهای بصری وجود دارند اما کار کردن با Stencil سریع و راحت است.

سریع و کارآمد بودن یکی از قابلیت های Stencil این است که می توانید جملات قصار را در مورد هر موضوعی که دوست دارید جستجو کنید.

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

در این ابزار، عکس ، فونت و پس زمینه های عالی وجود دارد.

این ابزار یکی از بهترین ابزارها برای بازاریابان شبکه های اجتماعی است.

با استفاده از این ابزار می توانید هر متنی در هر کجای وب را به متن تبدیل کرده و نکات و تصاویر با جملات قصار ایجاد کنید.

 

۱۱. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : OneNote

OneNote شبیه به یک صفحه سفید و خام است که می توانید هر چیزی را در آن یادداشت کنید ، تایپ کنید ، عکس ، فایل صوتی و تصویری و … اضافه کنید و با استفاده از ابزارهای مختلف هر شکلی که می خواهید می توانید ترسیم کنید ، از هر سیستمی که استفاده می کنید داشتن ابزاری مانند OneNote به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 

۱۲. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Full Page Screen Capture

تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید از صفحه خرید یا صفحه ای که محتوای طولانی همراه با تصویر دارد برای استفاده های بعدی عکس بگیرید و نتوانسته اید؟ اما اکنون با استفاده از این ابزار این امکان وجود دارد.

Full Page Screen Capture به شما کمک می کند تا از کل صفحه خرید یا صفحه مقصد عکس بگیرید.

 

۱۳. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : BuzzSumo

اگر می خواهید محتوای شما دیده شود ، اگر میخواهید بدانید چه محتوایی رتبه شما را بیشتر افزایش می دهد و … از این ابزار استفاده کنید و همچنین اگر به دنبال افرادی هستید تا با برقراری ارتباط با آنها محتوای خود را ارتقا دهید BuzzSumo در این زمینه به شما کمک می کند.

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

با استفاده از این افزونه می توانید بدون باز کردن BuzzSumo تعداد پست های هر URL را مشاهده کنید.

با استفاده از ابزار BuzzSumo بک لینک های ( backlink ) هر پست یا صفحه را می توانید ببینید ، همچنین اینکه چه کسی محتوا را در توئیتر به اشتراک گذاشته و اینکه بیشترین محتوای به اشتراک گذاشته شده آن URL را نیز به شما نمایش می دهد.

 

۱۴. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Moz Bar

Moz Bar افزونه ای مفید از وب سایت Moz برای SEO می باشد و می توانید با استفاده از این اطلاعات اهمیت و رتبه سایت ها را ببینید.

Moz Bar  یک نمای کلی از صفحه ای که بازدید می کنید را به شما می دهد. اطلاعاتی مثل domain authority ( اعتبار دامین ) ، page authority ( اعتبار صفحه یا پیج ) و …

 

۱۵. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Figure it Out

اگر کار شما به گونه ای است که با افراد مختلف از سراسر دنیا ارتباط دارید باید مناطق زمانی ( Time Zones ) مختلف را بشناسید و بدانید در حال حاضر برای دیگر مخاطبانتان چه زمانی است. ابزارهای زیادی هستند که این کار را برای شما انجام می دهند اما افزونه Figure it Out به گونه ای طراحی شده که شما در کمترین زمان و در لحظه می توانید زمانهای مختلف مناطق مختلف را ببینید.

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

می توانید به راحتی ده منطقه زمانی مختلف را اضافه کنید.

۱۶. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Save to Facebook

کار با این ابزار بسیار راحت است . با استفاده از ابزار Save to Facebook می توانید مقالات موجود در وب را در فیسبوک ذخیره کنید .

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

۱۷. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Share on Facebook

اگر متن یا مقاله ای مشاهده کردید و بخواهید آن را با مخاطبان فیسبوک تان به اشتراک بگذارید به راحتی با استفاده از این ابزار می توانید این کار را انجام دهید. به راحتی روی افزونه Share on Facebook کلیک کنید و به طور مستقیم در فیسبوک به اشتراک بگذارید.

 

۱۸. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Giphy

GIF ها بخش محبوب و جدانشدنی اینترنت و شبکه های اجتماعی هستند و از آنها در ایمیل ، پست های وبلاگ ، فیسبوک ، توئیتر و … استفاده می کنند. اما یافتن گیف های عالی و جذاب کار چندان آسانی نیست . اما افزونه Giphy روشی ساده برای جستجوی گیف در اختیار قرار می دهد و مزیت دیگر آن این است که نیازی به باز کردن تب دیگر نیست.

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

۱۹. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : ViralTag

افزونه ViralTag در زمانبندی محتوای بصری به شما کمک می کند. در واقع برای زمانبندی و به اشتراک گذاری محتوای بصری در Pinterest ، اینستاگرام و فیسبوک بسیار مناسب است.

 

۲۰. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Later Media

ابزار Later Media برای زمانبندی محتوا در اینستاگرام مفید و کاربردی می باشد و روشی سریع برای دسترسی به تقویم یا مشاهده وب سایت اصلی می باشد.

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

۲۱. گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی : Speed Test

امروزه با وجود پخش زنده و وبینارها ، بررسی سرعت اهمیت خیلی زیادی دارد. ابزار Speed Test به شما کمک می کند تا قبل از انجام پخش زنده یا وبینار ، سرعت خود را تنها با یک کلیک چک کنید.

افزونه های گوگل کروم و بازاریابی شبکه های اجتماعی

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا انتظارات ، انتقادات و پیشنهادات خود را ارسال کنید.

درحال ارسال

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟