گسترش تبلیغات ویدئویی فیسبوک
4.63/5 (8)

گسترش تبلیغات ویدئویی فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

گسترش تبلیغات ویدئویی فیسبوک راهی برای جذب درآمد بیشتر

در مطلب قبلی در مورد هایلایت استوری فیسبوک صحبت کردیم و امروز به تبلیغات ویدئویی فیسبوک به منظور افزایش درآمد میپردازیم.

تمرکز فیسبوک بر ویدئوها همچنان ادامه دارد، ولی این بار با اضافه کردن تعداد ناشران ویدئو به منظور جذب و انتشار تبلیغات بیشتری در میان محتوای ویدئویی آنها.

در حال حاضر گسترش تبلیغات ویدئویی فیسبوک جهت افزایش درآمد در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

گسترش تبلیغات ویدئویی فیسبوک

البته ناشران ویدئوها در فیسبوک باید واجد شرایط تبلیغات ویدئویی باشند. شرایطی مانند اینکه تعداد فالوورهای آنها بالای 10 هزار نفر باشند و حداقل 30 هزار نمایش یک دقیقه ای در دو ماه گذشته داشته باشند.

فیسبوک یک راه آسان برای دیدن اینکه آیا صفحه شما با این الزامات مطابقت دارد یا نه فراهم کرده است. روی این لینک کلیک کنید و فیسبوک یک لیست ساده برای صفحات کاربران ایجاد کرده است که در آن جزئیات هر عنصر برآورد میشود.

گسترش تبلیغات ویدئویی فیسبوک

فیسبوک در ابتدا آگهی های تبلیغاتی را در ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند در دسترس قرار داد، اما با گسترش فیسبوک به تمام کاربران در سطح جهان و افزایش توانایی ناشران برای تولید محتواها، فیسبوک نیز به فکر راهی برای کسب درآمد از این طریق افتاد.

مطالعات مختلف نشان داده است مخاطبان، متوقف شدن ویدئو برای نشان دادن تبلیغات را دوست ندارند، به طوری که فیسبوک ابتدا قصد داشت که به کلی از آنها صرف نظر کند تا اینکه تحقیقات جامع تری انجام داد و گزارشات نشان داد تا زمانیکه تبلیغات خیلی طولانی نباشند مشکلی برای مخاطب ندارند.

امروزه تبلیغات دیجیتالی در شبکه های اجتماعی جدید در حال پیشی گرفتن از تبلیغات سنتی تلویزیون هستند و جایگزینی بسیار مناسب با تعداد کاربران زیاد هستند تا برندهای تجاری بتوانند محتوای محصولشان را به مخاطبانشان نشان دهند. تبلیغات بین ویدئویی براحتی در فیسبوک با سطوح متنوع و گسترده کاربران میتواند اینکار را بکند. این تبلیغات هم فیسبوک را به درآمد میرساند و هم صاحبان صفحاتی را در دارای شرایط پذیرش تبلیغات هستند را منتفع خواهد کرد و این خبر بسیار خوبی است.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟