گزینه Unsend مسنجر فیسبوک و امکان حذف پیامهای ارسال شده
4.33/5 (3)

گزینه Unsend مسنجر فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

گزینه Unsend مسنجر فیسبوک و امکان حذف پیامهای ارسال شد

در خبر پیش درباره ابزارهای مختلف اشتراک گذاری عکس و فیلم در مسنجر فیسبوک صحبت کردیم. در این خبر شما را با گزینه Unsend در مسنجر فیسبوک و جزئیات استفاده از این گزینه آشنا خواهیم کرد.

تقریبا سال گذشته بود که فیسبوک بطور آزمایشی از این گزینه در مسنجر خود رونمایی کرد. حالا پس از گذشت یکسال این کمپانی تصمیم گرفته است که این قابلیت را در اختیار تمام کاربران مسنجر فیسبوک در سرتاسر دنیا قرار دهد.

قابلیت Unsend پیامهای ارسال شده در مسنجر فیسبوک به کاربران این امکان را میدهد تا حداکثر 10 دقیقه پس از ارسال پیام، عکس و فیلم آنرا پاک کنند.

چگونه با استفاده از این گزینه پیامهای ارسال شده را پاک کنیم؟

کمپانی فیسبوک در مورد گزینه Unsend گفته است:

” شما حداکثر 10 دقیقه پس از ارسال پیام در مسنجر فیسبوک میتوانید آنرا پاک کنید. کافیست روی پیام مورد نظر ضربه بزنید و گزینه Remove for Everyone را انتخاب کنید تا پیام شما دیگر برای هیچ کس قابل رویت نباشد. پس از پاک کردن پیام مورد نظر، عبارت You Removed a Messege جایگزین پیام حذف شده هواهد شد.”

گزینه Unsend در مسنجر فیسبوک


مطلب آموزشی مرتبط: چت بات مسنجر فیسبوک و مزایای شگفت انگیز استفاده از آنها برای کسب و کارها


لازم به ذکر است اگر کاربر انگشت خود را برای چند ثانیه روی پیام مورد نظر قرار دهد، علاوه بر گزینه Unsend گزینه Delete را هم مشاهد خواهد کرد. در صورت انتخاب گزینه Delete آن پیام تنها در چت خودش پاک خواهد شد اما مخاطب و یا سایر اعضای گروه همچنان میتوانند آن پیام را مشاهد کنند.

شاید مسنجر فیسبوک با ارائه گزینه Unsend و حذف پیامهای ارسال شده تبدیل به یک الگو برای سایر رسانه های اجتماعی به منظور گسترش بیشتر این قابلیت شود. کاربران میتوانند از این گزینه مسنجر فیسبوک در آخرین آپدیت این پیامرسان استفاده کنند.


مطلب آموزشی مرتبط: چگونه ربات مسنجر فیسبوک ایجاد کنیم؟


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟