گزینه Shop The Look پینترست
4.88/5 (8)

گزینه Shop The Look پینترست در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

گزینه Shop The Look پینترست و رونمایی از آن برای همه کسب و کارها

در مطلب قبلی در مورد داستان موفقیت کسب و کارهای پینترست صحبت کردیم و امروز به مبحث Shop the Look در پینترست میپردازیم.

گزینه Shop The Look پینترست هرچند که قبلا رونمایی شده است ولی به تازگی برای تمام شرکتها قابل استفاده شده تا از این گزینه برای بهبود تجارت الکترونیک خود استفاده کنند.

گزینه Shop The Look

همانطور که می بینید، پین های اطلاعات خرید در Shop the Look پینترست به صورت نقاط کوچک را به تصویر اضافه میشوند، سپس کاربران میتوانند روی آن کلیک کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد جزییات محصول ببینند و آنرا بخرند.

طبق گزارش Market Land، پین های Shop The Look ، در ابتدا تنها برای تعداد محدودی از کسب و کارهای بزرگ در دسترس بود تا پینترست فرصتی برای تست واکنش کاربران به این آپشن داشته باشد و آنرا بهبود ببخشد.

حال پینترست از کارایی این آپشن به اندازه کافی مطمئن است و آنرا برای همه کسب و کارها رونمایی کرده است. البته نتایج گزارشات از کارایی آپشن پین های توصیه که 25 درصد به رشد استفاده از پین های Shop the Look کمک کرده است نیز در این اقدام پینترست دخیل بوده است.

پینترست اخیرا اعلام کرد که در حال حاضر 250 میلیون کاربر فعال دارد که ممکن است تعداد کاربران آن در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی به نظر قابل توجه نرسد، اما این برنامه در حال حاضر با سرعت بیشتری نسبت به Twitter و Snapchat در حال رشد است و تمرکز آن بر تجارت الکترونیک بیشتر از آنان است.

پینترست در گزارشی در اوایل سال جاری نشان داد که 90 درصد از کاربران فعال هفتگی، از این پلتفرم برای تصمیم گیری خرید استفاده میکنند و 78 درصد از آنها میگویند که محتوا و جزئیاتی که از طرف برندها در این پلتفرم قرار داده میشود، مفید هستند.

با توجه به این آمار قطعا آپشن Shop the Look، گزینه قابل بررسی و مناسبی برای کسب و کارتان است و بهتر است آن را در برنامه کارتان قرار دهید.


مطلب مرتبط: بازاریابی پینترست و راهنمای کامل شروع کار با Pinterest


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟