گزینه ویرایش توییتها بر اساس اعلام مدیر توییتر به زودی رونمایی میشود
4.75/5 (4)

گزینه ویرایش توییتها در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

رئیس توییتر اعلام کرد که گزینه ویرایش توییتها اضافه خواهد شد

با یک نگاه اجمالی به آرشیو مقالات منتشر شده در سال 2013، متوجه میشوید که توییتر به دنبال معرفی ابزاری برای ویرایش توییتها بوده است. بعد از گذشت مدتی این التهاب خبر کاهش پیدا کرد، تا اینکه 3 سال بعد یعنی در سال 2016، مدیر عامل توییتر Jack Dorsey بمنظور پاسخ به افزایش درخواستها برای این قابلیت، اظهار داشت: ” کمپانی توییتر شدیدا به فکر معرفی چنین ویژگی است و میدانیم که اضافه کردن قالبی برای ویرایش توییتها امری ضروری است.” ولی اینبار هم پس از گذشت مدتی خبری از این ویژگی نشد.

خوب ما الان در سال 2018 هستیم و با تمام وعده هایی که توییتر پیش از اینها داده بود، هنوز هم گزینه ویرایش توییتها اضافه نشده است.

اما Jack و کمپانی توییتر این موضوع را فراموش نکرده اند و در عوض در حال ایده پردازی بر روی این قابلیت هستند. چرا که Jack Dorsey در بنیاد فناوری هند واقع در دهلی نو در روز دوشنبه این موضوع را صراحتا بیان کرد. وی به مخاطبان خود گفت: “ما بزودی گزینه ویرایش توییتها را به بهترین شکل ارائه خواهیم کرد و نمیتوانیم هرگز این قابلیت را نادیده بگیریم.”

اما به نظر میرسد که همانند 5 سال پیش عمل کنند، توییتر علاقه ای ندارد که شما پس از گذشت ماه ها و سالها بتوانید توییتهای قدیمی خود را ویرایش کنید.

در گزارشی که از Dorsey در مصاحبه او با TheNextWeb منتشر شده بود اظهار داشت که “ما نمیتوانیم قابلیتی را ایجاد کنیم که مانع ثبت و ضبط توییتهای عمومی شود.”

در واقع مدیرعامل توییتر به شیوه ای ماهرانه بیان کرده که برای فعال شدن قابلیت ویرایش توییتها باید پرداختی صورت گیرد. بیشتر مردم به این دلیل علاقمند به ایجاد این گزینه هستند که بتوانند سریعا خطایی که اشتباها مرتکب شده اند را ویرایش کنند، مثل غلطهای املایی یا توییت کردن یک URL اشتباه. این نیاز کاملا منطقی است و واقعا تعجب آورست که چرا تیم او همچنان بر روی این مساله فکر میکنند.

Dorsey عقیده دارد که قابلیت ویرایش سریع توییتها، این دسترسی را به کاربران میدهد که هر توییتی را در هر بازه زمانی بتوانند ویرایش کنند. با توجه به صحبتهای Dorsey، میتوان تصور کرد که تیم توییتر برای این گزینه محدودیت زمانی اعمال خواهد کرد و شما قادر خواهید بود که تنها آخرین توییتها را ویرایش کنید.

خوب بهتر است امیدوار باشیم که 5 سال آینده همچنان مشغول صحبت کردن راجع به این مساله نباشیم.

 

منبع: Digital Trends Social Media

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟