گزینه های خرید مستقیم اسنپ چت
4.83/5 (6)

گزینه های خرید مستقیم اسنپ چت در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

گزینه های خرید مستقیم اسنپ چت تلاشی برای رقابت بیشتر

در مطلب قبل در مورد واقعیت افزوده و لنز اکسپلورر در اسنپ چت صحبت کردیم و امروز به تلاش اسنپ چت برای رقابت با سایر شبکه های اجتماعی از طریق گسترش گزینه های خرید مستقیم در تبلیغات میپردازیم.

هنوز در مورد اسنپ چت و پتانسیل این برنامه برای دسترسی به مخاطبان و تاثیر گذاری روی آنان اخبار همراه با شک و تردید وجود دارد، در صورتیکه هیچگاه در مورد بازاری که در آن فعالیت میکند، بحث نمیکنند. گزینه های خرید مستقیم اسنپ چت تلاشی است برای اثبات تاثیرگذاری این برنامه در میان مخاطبانش. مطالعات مختلف نشان داده اند که با وجود رشد آهسته اسنپ چت همچنان در میان نوجوانان و کاربران جوان بسیار محبوبیت دارد.

به خصوص که تاثیر قابل توجه آن را در امر خرید، پیش از فصل تعطیلات به وضوح میتوان دید و برندهای تجاری از قابلیت و محبوبیت این پلتفرم و کاربران جوان آن برای گسترش برند خود میتوانند استفاده کنند.

در این راستا، در این هفته اعلام شد که طیف وسیعی از ابزارهای تبلیغاتی جدید اسنپ چت رونمایی میشوند این آپشن ها عمدتا برای هدایت مخاطبان به خرید مستقیم از برنامه مربوط میشوند.

اولین آپشن Snapchats Collection میباشد، گزینه ای که تبلیغ کنندگان را قادر میسازد تا مجموعه ای محصولات مشابه شان را در تبلیغات قابل خرید خود نمایش دهند.

گزینه های خرید مستقیم اسنپ چت

همانطور که سایت Marketing Land گزارش کرده است و در تصویر بالا می بینید، Snapchat’s Collection امکان فعالیت برندهای تجاری را در این پلتفرم بیشتر میکند. اضافه کردن کاتالوگی از محصولات ایجاد شده و با لمس هر کدام از عکسها به صفحه ای برای دیدن جزییات و خرید هدایت میشوید.

این گزینه اولین بار برای تعداد محدودی از برندها مورد آزمایش قرار گرفت و نتایج مثبت بود و طبق گزارشات Marketing Land، شرکت خرده فروشی wish از طریق این آپشن جدید توانست 17 درصد نرخ مشارکت افراد در تبلیغاتش را افزایش دهد و این آمار برای eBay به 5 برابر حالت قبل و برای شرکت Guess به 4 برابر حالت قبل رسید.

لازم به ذکر است که اینستاگرام نیز گزینه مشابهی دارد که سونت اینفو در مطلب تگ خرید اینستاگرام و راهنمای کامل ایجاد آن به تفصیل به آن پرداخته است.

گزینه های خرید مستقیم اسنپ چت

اسنپ چت همچنین کیفیت و کارایی وبسایت خود را گسترش داده است تا بازدید کنندگان سایت بتوانند اقدامات خاص مربوط به خرید را انجام دهند.

علاوه بر آن بیش از 30 آژانس تخصصی را به شبکه شرکای خود اضافه کرده است تا به تبلیغ کنندگان خدمات تخصصی دهند.

به نظر میرسد اسنپ چت برای رهایی از فشار ناشی از اخبار مختلف در مورد پیشرفتهای آهسته اش در زمینه جذب کاربران دست به اقداماتی زده تا به این اخبار پایان دهد. درست است که توسعه و سرعت بروزرسانی ابزارها و آپشن هایش، به اندازه فیسبوک نیست اما باید این مساله را در نظر گرفت که کاربران جوان اسنپ چت وابستگی زیادی به این برنامه دارند، بیشتر درگیر آن میشوند و تحت تاثیر قرار میگیرند.

اضافه کردن آپشنهای مربوط به خرید به ویژه قبل از فصل تعطیلات و گرفتن نتیجه مثبت از این اقدامات به نوعی برای اسنپ چت حیاتی است و میتواند دیدگاه شرکتهای رقیب را نسبت به این پلتفرم تغییر دهد.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟