گزینه منشن روی استوری اینستاگرام قابلیتی جدید برای تعاملات بیشتر
4.63/5 (8)

گزینه منشن روی استوری اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

گزینه منشن روی استوری اینستاگرام قابلیتی جدید برای تعاملات بیشتر

اینستاگرام از روشی جدید برای به اشتراک گذاری محتوای استوری ها، رونمایی کرده است. گزینه منشن روی استوری اینستاگرام قابلیتی جدید برای تعاملات بیشتر در این برنامه است.

 

گزینه منشن روی استوری اینستاگرام

در اینصورت اگر شخصی شما را در استوری اش منشن کند، پیامی را در دایرکت دریافت میکنید و آپشنی شما را هدایت میکند تا آن محتوا را در استوری خودتان هم قرار دهید. با این روش شما میتوانید بلافاصله محتوایی که در آن تگ شده اید را به اشتراک بگذارید و این زنجیره منجر به تعاملات بیشتر خواهد شد.

این قابلیت کمی با ویژگیهایی که اخیرا به اینستاگرام افزدوه شده متفاوت است. در واقع ویژگی جدید بیشتر مربوط به تعاملات دایرکتی بین دوستان است و ارتباطات دوستانه را تسهیل میکند.

در این روش وقتی که شما استوری را باز نشر میکنید، نام کاربری فردی که شما را در استوری تگ کرده بود، در قسمت بالا به نمایش در می آید.

پیشنهاد میکنم از با ایده های جالب در استوری اینستاگرام بیشتر آشنا شوید.

این قابلیت برای برندها بسیار مفید و کاربردی است. وقتی محتوایی از یک برند را استوری میکنید علاوه بر اینکه به نوعی آن را تبلیغ میکنید با منشن کردن آن نام تجاری پیامی از شما دریافت میکنند و از این قابلیت میتوانند برای فعالیتهای تبلیغاتی خود مانند شرکت در مسابقات و قرعه کشی ها استفاده کنند. شما با منشن کردن آن برند در طرحهای تشویقی برند مورد علاقه خود شرکت میکنید و آنها هم از این قابلیت برای تبلیغات بیشتر استفاده میکنند و این باعث افزایش ارتباطات بین محصول و مشتری میشود.

گزینه منشن روی استوری اینستاگرام

این قابلیت میتواند بر بهبود روابط کاری شرکای تجاری نیز موثر باشد. با تگ کردن شریک تجاری در استوری هم او را معرفی میکنیم و هم محتوای استوری را برای بازنشر در اختیارش قرار میدهیم.

تنها شرط استفاده از این آپشن عمومی بودن این صفحه میباشد در صفحه های خصوصی این آپشن فعال نیست.

گزینه ها برای رشد برندهای تجاری در اینستاگرام رو به افزایش است، تغییرات اخیر پلتفرم این موضوع را تایید میکند. باید ببینیم اینستاگرام چه برنامه ای برای آینده دارد؟

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟