گزینه ایده های بیشتر پینترست
4.67/5 (6)

گزینه ایده های بیشتر پینترست در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

گزینه ایده های بیشتر پینترست قابلیتی برای کشف بیشتر

در مطلب قبل در مورد قابلیت shop the look پینترست صحبت کردیم و امروز به گزینه More Ideas پینترست برای کشف فرصتهای بیشتر میپردازیم.

گزینه ایده های بیشتر پینترست تصمیم جدید این برنامه است تا فرصتهای مشاهده بیشتری را در اختیار کاربران در زمینه مورد علاقه شان قرار دهد و اینکار را از طریق اضافه کردن دکمه more ideas انجام میشود و ایده های بیشتری به شما نشان داده خواهد شد.

گزینه ایده های بیشتر پینترست

طبق توضیحات پینترست:

با دکمه “ایده های بیشتر” در هر یک از صفحات و بخشهای خود، میتوانید توصیه های جدیدی را کشف کنید. همچنین پیشنهادات مربوط به بخشهای جدیدی که به علایق شما مرتبط است و به شما ایده میدهد، پیدا کنید.

این گزینه ها که اخیرا پینترست روی آنها متمرکز شده است نسبتا جزئی هستند، اما به کشف محتواهای جدید بسیار کمک میکند و مخاطب را بیشتر به پینترست علاقه مند میکند و پینترست به طور مداوم در حال افزایش ظرفیت جستجوی خود در بین 175 میلیارد پین خود میباشد.

پینترست که به تازگی به نقطه عطف جدیدی با رسیدن به مرز 250 میلیون کاربر رسیده است، همچنان به توسعه ابزار تجارت الکترونیک و کشف محصول خود ادامه میدهد. این برنامه همچنین میتواند از تغییرات کوچکی مثل همین دکمه “ایده های بیشتر” برای تنظیم الگوریتم خود استفاده کند. برای هر توصیه ای که قبول یا رد میشود، سیستم پینترست برای پیشنهادات بهتر و با انطباق بیشتر با شما خود را بهبود میدهد.

این قابلیت جدید برای بازاریابی پین های صفحه شما مفید است. هنگامی که کاربری در حال جستجوی علایق خود در برنامه است با زدن دکمه  “ایده های بیشتر” امکان اینکه به پین های شما برخورد کند بیشتر میشود.

پینترست قابلیت “ایده های بیشتر” را در اخرین بروزرسانی خود در اختیار همه کاربران قرار داده است.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟