کانال تلگرام کافه کتاب

کانال تلگرام کافه کتاب

کانال تلگرام کافه کتاب در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام کافه کتاب

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت کتاب و ادبیات ( Books & Literature ) در زمینه انتشار جملات کوتاه و ادبی و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام کافه کتاب ، بالا بردن سطح آگاهی در زمینه های مختلف به وسیله به اشتراک گذاری متونی از کتاب های مختلف ، معانی آیه های مبارک قرآن کریم و جملات بزرگان و دانشمندان می باشد. همچنین به انتشار موسیقی های قدیمی و اشعار شاعران معاصر و قدیمی از ویزگی های این کانال است.

این کانال با نام انحصاری kettab در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

 • سطح کیفی : خوب / Good
 • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
 • موضوع فعالیت : کتاب و ادبیات / Book & Literature
 • زبان محتوا : فارسی / Persian
 • تعداد اعضا : 40K+
 • تبلیغات بازدیدی (10k) : در این کانال تبلیغ بازدیدی ارائه نمی شود.
 • تبلیغات ساعتی (1 ساعت) : در این کانال تبلیغ ساعتی ارائه نمی شود.
 • تبلیغات شبانه : در این کانال تبلیغ شبانه ارائه نمی شود.

جهت اطلاع از نحوه قیمت گذاری تعرفه های تبلیغاتی ، می توانید از صفحه راهنمای تعرفه تبلیغات در کانال تلگرام استفاده کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم، وبلاگ تخصصی تبلیغات در شبکه های اجتماعی را مشاهده نمایید.

بررسی و آنالیز کیفی کانال تلگرام کافه کتاب

کانال تلگرام کافه کتاب در حوزه استراتژی و راهبرد شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی بسیار خوب قرار می گیرد. به عبارت دیگر ما در این کانال می توانیم راهبرد مشخص و هدف معینی را در زمینه محتوای اصلی و تبلیغات دنبال کنیم.

کانال تلگرام کافه کتاب در حوزه محتوا و مطالب شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این کانال متن های ادبی و فرهنگی ، داستان های کوتاه ، آیه های قرآن و ترجمه آن در کنار معرفی برخی کتاب ها و موسیقی های جالب را به نسبت دیگر شبکه های اجتماعی فعال در این حوزه مشاهده می کنیم. متاسفانه پست ها و مطالب قرار گرفته از پشتیبانی یک وب سایت تخصصی برخوردار نیستند که در صورت برقراری لینک های ارتباطی بین مطالب موجود در کانال تلگرام با مطالب وب سایت ، این کانال از اعتبار محتوایی بسیار بهتری برخوردار میشد. تنوع نسبی در ارائه انواع محتوادهی مانند محتواهای متن ، عکس و ویدئو در این کانال در کنار انتشار پست های نسبتا اختصاصی موجب کسب امتیاز خوب در این حوزه از سونت اینفو شده است.

کانال تلگرام کافه کتاب در حوزه میزان فعالیت و پویایی شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی متوسط قرار می گیرد. به عبارت دیگر ما در این کانال شاهد پیروی از تقویم مشخص جهت محتوادهی مطالب نیستیم در عین حال پست ها با فاصله زمانی مناسبی ارائه می گردند. راه های ارتباطی تعاملی با کاربران مشخص است و پیشنهاد می گردد با توجه به پتانسیل فعالیتی موجود در این زمینه ، از برگزاری کمپین های داستان های کوتاه و نیز نظرسنجی انتخاب برترین متن های ادبی و فرهنگی کانال در هر هفته به منظور مشارکت دادن بیشتر کاربران استفاده شود.

کانال تلگرام کافه کتاب در حوزه تبلیغات شبکه اجتماعی ، در سطح خوب قرار می گیرد. به عبارت دیگر ما در این کانال با استراتژی و راهبرد ” نمایش تبلیغات محدود و مرتبط ” مواجه هستیم و تمرکز کاربران بیشتر بر روی مطالب و محتوای اصلی قرار می گیرد.

بررسی و آنالیز کمی کانال تلگرام کافه کتاب

استراتژی و هدف 80%
محتوادهی مطالب 76%
فعالیت و پویایی 62%
تبلیغات و تبادلات 75%
امتیاز کل 73.25%

پست های کانال تلگرام کافه کتاب

هیچ کس نباید فضای شخصی همسرش را از او بگیرد

به این خاطر که نمیتواند جای خالی آن فضای گرفته شده را پر کند. مثلا، مرد دوستانی دارد که در ارتباط با آنها جوک میگوید، تفریحات مردانه میکند و حالش خوب میشود.

وقتی زنی بخواهد این فضای «منِ» مرد را حذف کند، خودش نمیتواندن جایگزینی برای آن باشد.

در مورد زنان هم همین بحث صادق است. زنان هم فضاهایی دارند که مختص به خودشان و فضای «من» خودشان است. مثلا حرف هایی مطلقا زنانه هستند ” امشب دامن آبی مو بپوشم بهتره یا قرمزه رو؟”

مردها به این حرف ها میگویند، حرف های خاله زنکی اما واقعیتش این است که اینها از آن دسته حرف هایی است که در فضای مردانه نمیگنجد.

👈 مرد نباید این فضا را از همسرش بگیرد، چون خودش نمیتواند جایگزینی برای آن باشد؛ زن ها در همین مدل حرف هایشان هم کلی انرژی عاطفی رد و بدل می کنند که مردها هیچ وقت نمی توانند چنین کاری بکنند.

در درون خود چه دارید؟

سالها پیش کشور آلمان به دو بخش تقسیم شده بود، آلمان شرقی و آلمان غربی و دیواری شهر برلین را به دو قسمت برلین شرقی و برلین غربی تقسیم کرده بود. یک روز، افرادی از برلین شرقی کامیونی پر از زباله و خوراکی های گندیده متعفن را به سمت غربی دیوار یعنی برلین غربی ریختند.

مردم برلین غربی به سادگی می توانستند تلافی و انتقام جویی کنند، ولی این کار را انجام ندادند!

ولی به جای آن کامیونی پر از کنسروهای خوراکی، بسته های نان و شیر و دیگر مایحتاج خوراکی تازه را در سمت شرقی دیوار یعنی برلین شرقی با نظم آنجا گذاشتند و بر روی بسته ها تابلویی نهادند که بر آن نوشته شده بود:

هرکس از آنچه دارد به دیگران می دهد. چه حقیقت زیبایی، ما تنها از آنچه پر هستیم به دیگران می دهیم!

چه چیزی در درون شماست؟ محبت یا نفرت؟ صلح یا جنگ؟ حیات یا مرگ؟ برکت یا لعنت؟ ظرفیت ساختن یا ظرفیت تخریب؟

شما چه چیز به دیگران هدیه می دهید؟!…

عوارض آروغی

روزی پادشاهی خزانه را خالی دید، پس به وزیر زیرک خود دستور داد طرحی برای بودجه سال بعد ارائه کند. وزیر پس از مشورت با اصحاب اقتصاد، برای جبران کسری بودجه طرحی ارائه کرد که شامل سه بند بود :

 • مالیات دو برابر شود
 • نیمی از گاو و گوسفندها به نفع دولت مصادره شود
 • کسی حق ندارد آروغ بزند!

پادشاه که طرح را دید، با پوزخندی به وزیر گفت اول و دوم اش قبول، اما سومی یعنی چه؟ چرا نباید آروغ بزنند؟

وزیر زیرک گفت قسمت سوم ضمانت اجرای دو قسمت قبل است. او ادامه داد: بند سومی برای تخلیه انرژی اعتراضی مردم است و ما با استفاده از جارچی ها آروغ نزدن را به مهمترین مسئله مردم تبدیل می کنیم. مردم هم به جای پرداختن به بندهای اول و دوم ، به قسمت سوم خواهند پرداخت.

در نهایت، پس از بالا گرفتن اعتراضات، به نشانه احترام به خواست مردم، با دستور ملوکانه شما بند سوم را لغو می کنیم و مردم هم خوشحال به خانه می روند و درد اجرای دو بند قبلی را تحمل می کنند.

مطالب مشابه

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟