کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل
4/5 (1)

کانال کاریابی استخدام

کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو”

معرفی اجمالی کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت کاریابی ( Job Searching ) و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل، مشاوره کاریابی ، درج موقعیت های شغلی معرفی شده از سوی کارفرمایان ، اطلاع رسانی خبرهای استخدامی و کاریابی و نیز آزمون های شغلی می باشد .

این کانال با نام انحصاری bestjob_ir در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

  • سطح کیفی : متوسط / medium
  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : کاریابی / Job Searching
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 100K+

بررسی و آنالیز کیفی کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل

کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل در حوزه استراتژی و راهبرد شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی متوسط قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این کانال متاسفانه نمی توانیم راهبرد مشخص و هدف معینی را در حوزه های محتواهای اصلی و تبلیغات دنبال کنیم .

کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل در حوزه محتوا و مطالب شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی متوسط قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این کانال اطلاع رسانی موقعیت های شغلی و کاری در زمینه های مختلف را نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی فعال در این حوزه مشاهده می کنیم . متاسفانه پست ها و مطالب قرار گرفته از پشتیبانی یک وب سایت تخصصی برخوردار نیستند که در صورت برقراری لینک های ارتباطی بین برخی مطالب موجود در کانال تلگرام با مطالب وب سایت ، این کانال از اعتبار محتوایی بهتری برخوردار میشد . همچنین تنوع غیر مرتبط در ارائه انواع محتوادهی مانند محتواهای متن ، عکس و ویدئو در این کانال و انتشار پست های نه چندان کامل شغلی موجب کسب امتیاز متوسط در این حوزه از سونت اینفو شده است .

کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل در حوزه میزان فعالیت و پویایی شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی ضعیف قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این کانال به علت ماهیت کار اطلاع رسانی شغلی ، شاهد پیروی از تقویم مشخص جهت محتوادهی مطالب نیستیم و اخبار شغلی با فاصله زمانی مناسبی اطلاع رسانی نمی گردد که این امر حفظ نرخ رشد مخاطبین این کانال را با چالش جدی مواجه خواهد کرد. راه های ارتباطی تعاملی با کاربران نامشخص است و پیشنهاد می گردد با توجه به پتانسیل فعالیتی موجود در این حوزه ، از مطالب و پست های مشاوره ای در زمینه ارسال رزومه ، نحوه مصاحبه های شغلی و سایر موارد مرتبط به منظور مشارکت دادن کاربران ، بیشتر استفاده شود .

کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل در حوزه تبلیغات شبکه اجتماعی ، در سطح ضعیف قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این کانال با استراتژی و راهبرد ” نمایش تبلیغات گسترده و غیرمرتبط ” مواجه هستیم و تمرکز کاربران کمتر بر روی مطالب و محتوای اصلی قرار دارد .

بررسی و آنالیز کمی کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل

[taq_review]

پست های کانال تلگرام کاریابی بهترین شغل

استخدام

به کاردان و کارشناس باتجربه آزمایشگاه جهت شیفت صبح در تهران نیازمندیم.

استخدام

به همکاری یک نفر آقا خلاق و با انگیزه دارای مدرک تحصیلی کادانی و یا کارشناسی کامپیوتر جهت کار در یک شرکت واقع در رشت نیازمندیم.

استخدام

یک شرکت معتبر پیمانکاری فعال در زمینه آب و راه در البرز جهت تکمیل کادر کارگاهی خود با شرایط ذیل استخدام مینماید :

پرسنل فنی ، اجرایی و مالی با حداقل تحصیلات کارشناس عمران و حسابداری

مطالب مشابه
[vc_posts_grid loop=”size:4|order_by:rand|post_type:post|categories:905″ post_layout=”small” show_meta=”no” show_excerpt=”no” show_footer=”no”]

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟