کانال تلگرام پستچی
4.67/5 (3)

کانال تلگرام پستچی در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی  سونت اینفو 

معرفی اجمالی کانال تلگرام پستچی

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت آموزش و سرگرمی (Education & Entertainment ) و در زمینه انتشار داستان های کوتاه و دنباله دار و ارائه دانستنی ها و اطلاعات عمومی به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام پستچی ، به اشتراک گذاری داستان های کوتاه و دنباله دار خواندنی و بیان دانستنی های جالب و واقعیت های عجیبی از دنیا می باشد. همچنین جملات انگیزشی و پند آموز از بزرگان و عکس نوشته های زیبا  از ویژگی های این کانال است.

این کانال با نام انحصاری postchii در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند.

  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : آموزش و سرگرمی / Education & Entertainment
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 100K – 499K

پست های کانال تلگرام پستچی

انعکاس کوه انعکاس زندگی

پسری و پدری داشتند در کوه قدم میزدند که ناگهان پای پسر به سنگی گیر کرد به زمین افتاد و داد کشید آآآی ی ی!

صدایی از دور دست آمد آآآی ی ی ی! پسرک با کنجکاوی فریاد زد کی هستی ؟ پاسخ شنید کی هستی ؟ پسرک خشمگین شد و فریاد زد ترسو! باز پاسخ شنید ترسو! پسرک با تعجب از پدر پرسید چه خبر است؟

پدرد لبخندی زد و گفت پسرم توجه کن و بعد با صدای بلند فریاد زد: تو یک فهرمان هستی. صدا پاسخ داد تو یک قهرمان هستی . پسرک باز بیشتر تعجب کرد. پدرش توضیح داد: مردم می گویند که این انعکاس کوه است ولی این در حقیقت انعکاس زندگی است هر چیزی که بگویی یا انجام دهی زندگی عینا به تو همان را جواب می دهد. اگر عشق را بخواهی عشق بیشتری در قلبت به وجود می آید و اگر به دنبال موفقیت باشی آن را حتما به دست خواهی آورد هر چیزی را که بخواهی زندگی همان را به تو خواهد داد.

بازرس ، پزشک و بیمار قلابی

فردی به دکتر مراجعه کرده بود ، در حین معاینه یک نفر بازرس از راه میرسه و از دکتر می خواهد که مدارک نظام پزشکی اش را ارائه دهد! دکتر بازرس را به کناری میکشد و پولی دست بازرس میذاره و میگه : من دکتر واقعی نیستم! شما این پول رو بگیر بی خیال شو. بازرس که پولو میگیره از در خارج میشه!

مریض یقه بازرس رو میگیره و اعتراض میکنه! بازرس میگه منم بازرس واقعی نیستم و فقط برای اخاذی اومده بودم ولی توی مریض میتونی از دکتر قلابی شکایت کنی! مریض لبخند تلخی میزنه و میگه : اتفاقأ من هم مريض نيستم اومدم كه چند روز استراحت استعلاجی بگيرم برای مرخصی محل كارم!

و این است حکایت روزگار ما

سمعک یک دلاری

مردی متوجه شد که نمی‌تواند خوب بشنود. به دکتر مراجعه کرد و دکتر برایش سمعک تجویز کرد. مرد به مغازه سمعک فروشی مراجعه کرد و قیمت سمعک ها را پرسید. فروشنده پاسخ داد: ما سمعک از یک دلار داریم تا هزار دلار. مرد گفت: می‌خواهم مدل یک دلاری را ببینم. فروشنده یک نخ دور گردن مرد انداخت و گفت: لطفا این دکمه را در گوش‌ تان بگذارید و دنباله نخ را در جیبتان قرار دهید.

مرد خریدار که با تعجب به حرف‌ های فروشنده گوش می‌ کرد، گفت: این چطور کار می‌ کند؟ فروشنده جواب داد: این کار نمی‌ کند، اما هنگامی که مردم این را ببینند، بلندتر صحبت می‌ کنند.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟