کانال تلگرام هنر مدیریت
4/5 (1)

کانال تلگرام هنر مدیریت در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام هنر مدیریت

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت مدیریت و کسب وکار ( Management & Business ) و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام هنر مدیریت ، به اشتراک گذاری و آموزش مهارت ها ، نکات و ترفند ها ، ویژگی ها و خلاقیت های مدیریتی به همراه بیان داستان های کاربردی موفقیت در کسب وکار و همچنین انتشار برخی خبرهای مهم حوزه تجارت و کسب در آمد می باشد .

این کانال با نام انحصاری honaremodiriat در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : مدیریت و کسب وکار / Management & Business
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 1K – 49K

پست های کانال تلگرام هنر مدیریت

تکنیک توله سگ در فروش

در فروشگاه‌های حیوانات خانگی در امریکا ، وقتی که وارد می‌شوید توله سگ کوچکی به شما می‌دهند تا زمانی که در فروشگاه در حال بازدید هستید همراه شما بوده و از آن مراقبت کنید. جالب آنکه در 70% مواقع ، هنگام خروج که فرد باید توله سگ را تحویل دهد از این کار اجتناب می‌کند و معمولا همان توله سگ را خریداری می‌کند.

این تکنیک مناسبی برای متقاعد سازی افراد است . محصول را در معرض دید و در دسترس مشتری قرار دهید. بگذارید تجربۀ استفاده از آن را احساس کند و به آن وابسته شود ، وقتی انسان چیزی را احساس کند و با آن ارتباط برقرار کند حس مالکیت نسب به اون چیز بدست می آورد و خرید می کند. پارچه فروشی‌ها این کار را می‌کنند و کل طاقه را برای شما می‌آورند تا لمسشان کنید، موادی مثل کرم‌ ها و نرم‌کننده‌ ها را با اجازه خریدار ، روی دستش امتحان کنید و یا قسمتی از محصول را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار بدهید وقتی مشتری به استفاده از چیزی عادت کند آن را خریداری می‌کند. اجازه بدهید احساس استفاده از آن محصول را تجربه کند.

در حقیقت در این تکنیک شما باید بیندیشید که چگونه می‌توانید مشتری را به محصول یا خدمات خود وفادار کنید اجازه بدهید او لذت بودن در کنار شما و مجموعه شما را بچشد و از این ارتباط تصور و احساس خوبی پیدا کند. مثل پیتزایی که اگر یک قطعه از آن را بخورید بقیه آن را می‌خرید فکر کنید یک چشیدن ساده و یا یک تجربه کوچک از داشتن خدمات شما چیست؟ و این الگو را متناسب با کسب و کارتان در کسب و کار خودتان انطباق دهید و اجرا کنید.

Tags:

عضویت در خبرنامه تخصصی شبکه های اجتماعی

دریافت آخرین مطالب آموزشی، ترفندها، اخبار و بروز رسانی های شبکه های اجتماعی

متشکریم از شما برای عضویت در خبرنامه.

چیزی اشتباه شده.

اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

کانال تلگرام هنر مدیریت

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟