کانال تلگرام نجوم 2070
4.33/5 (3)

کانال تلگرام نجوم 2070 در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام نجوم 2070

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت علم و فناوری ( Science & Technology ) در زمینه ارائه اطلاعات علوم فضایی و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام نجوم 2070 ، به اشتراک گذاری مطالب علمی در زمینه علوم فضایی و نجوم می باشد. در این کانال دانستنی های جالبی در مورد زمین و سایر سیاره ها ، ستاره ها و کهکشان ها خواهید دانست و تصاویر فوق العاده شگفت انگیزی از زمین از دید فضانوردان و همچنین دنیای فرازمینی خواهید دید.

این کانال با نام انحصاری njoom2070 در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : علم و فناوری / Science & Technology
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 50K – 99K

پست های کانال تلگرام نجوم 2070

کانال تلگرام نجوم 2070

تا به حال سیاره ناهید (زهره) بيش از 20 بار به وسیله فضاپيماها مورد بازديد قرار گرفته است. اين سياره اولين سياره ای بود كه با عبور يک فضاپيما مورد مشاهده قرار گرفت.

کانال تلگرام نجوم 2070

کمان ای توسط هاله گاز و گرد و غبار احاطه شده است که زمینه پرورش مناسب را برای تولد ستارگان عظیم که در آنجا زندگی کنند و بمیرند و به سیاه چاله تبدیل شوند را فراهم می کند

کانال تلگرام نجوم 2070

زمین در فاصله 27000 سال نوری از سیاهچاله مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد. برای کسی که در منظومه شمسی قرار دارد، گرفتن عکسی از کل کهکشان راه شیری غیرممکن است.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟