کانال تلگرام قوانین مهاجرت به آلمان
4.75/5 (4)

کانال تلگرام قوانین مهاجرت به آلمان در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام قوانین مهاجرت به آلمان

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام (Telegram) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت ویزا و مهاجرت (Visa & Immigration) و به زبان فارسی تولید محتوا میکند.

هدف کانال تلگرام قوانین مهاجرت به آلمان ، معرفی قوانين بین المللی و اطلاعات و مراحل انواع مهاجرت های قانونی تحصیلی، کاری، ثبت شرکت در کشور آلمان میباشد. همچنین در این کانال اطلاعات لازم برای اخذ اقامت دایم در این کشور اروپایی نیز آمده است. کانال یاد شده متعلق به شرکت تجارت ایمن بهنام با مجوز ثبت 19822 است.

این کانال با نام انحصاری IranianInDeutschland در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت میکند.

مشخصات کانال تلگرام قوانین مهاجرت به آلمان

  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : ویزا و مهاجرت / Visa & Immigration
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 1K – 49K

پستهای کانال تلگرام قوانین مهاجرت به آلمان

بیمه های دولتی کشور آلمان

این بیمه ها که معتبرین ترین آنها AOK , TK هستند رایج ترین بیمه های دولتی آلمان محسوب میشوند. برای این نوع بیمه شده ها کارت های چیپست دار به همراه عکس و اطلاعات بیمه شده صادر میشود. این بیمه معمولا تقریبا صد در صد هزینه های درمانی را پوشش میدهد. از هزینه های دندانپزشکی تا هزینه های بیمارستان و… هر چیزی که مربوط به زیبایی نشود شامل این پوشش است. شما میتوانید بروید و درخواست چک آپ کنید یا هر مشکلی که احساس میکنید داشته باشید که مربوط به سلامتی شما باشد بیمه آن را پوشش میدهد. خدمات بیمه در سایت آن به طور ریز و با جزییات بیشتری نوشته شده است.

هزینه این بیمه برای دانشجویان حدود 90 یورو ماهیانه است. برای کسانیکه حقوقی بالاتر از 450 یورو دارند و به صورت قراردادی مشغول به کار هستند از حقوق آنها کم خواهد شد. حق بیمه درصدی از کل حقوق شما است و مقداری از آن را کارفرما متقبل میشود و مابقی از حقوق شما کسر خواهد شد.

ویزای ملی (National Visas) / ویزای اقامتی بلندمدت

این ویزا که از آن با عنوان ویزای نوع D هم یاد می‌شود برای دانشجویان ، تجار یا کسانی که برای مدت زمان مشخصی قصد دارند در ناحیه شینگن اقامت داشته باشند صادر می‌شود. این ویزا معمولاً به صورت چندبار ورود صادر می شود اما می تواند یکبار ورود باشد. ویزای یکبار ورود نوع D برای کسانی صادر می شود که به دلایل مشخص مانند خدمات درمانی قصد اقامت محدود برای دوره ای تعیین شده در یکی از کشورهای عضو ناحیه شینگن را دارند و پس از آن به کشور خود بازمی گردند. با در اختیار داشتن ویزای چند بار ورود نوع D ، بدون نیاز به اخذ روادید دیگری می توان به‌ تمامی کشورهای ناحیه شینگن بدون محدودیت سفر کرد و از محدوده شنگن خارج یا به آن وارد شد. هرچند محدودیت هایی در مورد مدت زمان خروج از محدوده شنگن نیز در مورد آن و بسته به نوع آن وجود دارد.

ویزای پیوست به خانواده ، ازدواج ، دانشجویی ، کاری ، جستجوی کار ، فرصت مطالعاتی همه از نوع ویزای ملی یا نوع D هستند.

ویزای اقامت کوتاه مدت (شنگن)

نوع A : این ویزا نوعی ویزای ترانزیت فرودگاهی است که دریافت آن به شما اجازه می دهد تا در یکی از فرودگاه های محدوده شينگن پرواز خود را تعویض و به کشوری خارج از محدوده شینگن سفر کنید. به همراه داشتن این ویزا تنها برای استفاده از فرودگاه های محدوده شینگن معتبر است.

ویزای نوع B : این ویزا نیز نوعی ویزای ترانزیتی است که به همراه داشتن آن به شما اجازه می دهد تا برای مدت زمان حداکثر 5 روز از خاک کشوری در ناحیه شینگن عبور کنید.

ویزای نوع C : ویزای نوع C در واقع روادید کوتاه مدت است و برای مدت زمانی که موقع دریافت آن مشخص می‌شود شما حق دارید در کشورهای عضو اتحادیه شینگن اقامت داشته باشید. با در دریافت این ویزا می توانید هر 6 ماه یکبار به مدت حداکثر 90 روز به کشورهای عضو اتحادیه شینگن سفر کنید.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟