کانال تلگرام زبان بدن و رفتار شناسی
4/5 (1)

کانال تلگرام زبان بدن و رفتار شناسی در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام زبان بدن و رفتار شناسی

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت روانشناسی و موفقیت ( Psychology & Success ) در زمینه زبان بدن و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام زبان بدن و رفتار شناسی ، معرفی و بررسی بسیاری از نشانه های رفتاری افراد به منظور ارتباط موفق تر با دنیا اطراف خود و حتی تحت کنترل درآوردن آن و در کل آشنایی با رفتار شناسی اشخاص مختلف بر اساس زبان بدن آنها می باشد. همچنین نکات روانشناسی و انگیزشی ، موسیقی های آرامش بخش و نکاتی برای تغییر عادت های نادرست از ویژگی های این کانال است.
.

این کانال با نام انحصاری zaban_badan در پیام رسان تلگرام فعالیت می کند .

 • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
 • موضوع فعالیت : روانشناسی و موفقیت / Psychology & Success
 • زبان محتوا : فارسی / Persian
 • تعداد اعضا : 100K – 499K

پست های کانال تلگرام زبان بدن و رفتار شناسی

زبان بدن مردان

 1. از آنجایی که دستها در ابراز احساسات مردها نقش مهمی دارند اگر در حال صحبت با شما دستهایش را مخفی کرد مثلا در جیبهایش یا پشتش، یعنی “علاقه ای به تو ندارم!”
 2. در مقابل کسی که برای شما مهم است به هر بهانه ای لم داد، (می تواند اگر حالش خوب نیست مکان را ترک کند) این یعنی”تا کی باید تحملت کنم، با چه بهانه ای خلاص شم!
 3. وقتی او به شما حسی ندارد یا حتی از شما بیزار است، وقتی یک خبر بد به شما می رسد او به طور ناخوداگاه کمرش را صاف می کند!!!

زبان بدن عاشق

 1. اگر در حال صحبت، او به نقطه ای دوردست نگاه کند و سپس به شما نگاه کند و لبخند بزند یعنی او از شما خوشش آمده اما مجذوب شما نیست!
 2. وقتی او مجذوبتان نیست نگاه کنجکاوانه در مورد جزئیات زندگی شما و اهدافتان ندارد، نه خواسته ای دارد و نه شکایتی می کند! از ملاقاتتان نتیجه گیری هم میکند!
 3. یکی از نشانه های بارز او وقتی مجذوب شماست و به این حسش مصمم و احساس مالکیت بر شما دارد این است که با پاهای نسبتا باز در مقابلتان می ایستد.

زبان بدن فروش

 1. اگر در حال صحبت، او با همراه خود در مقابل هم بایستند (به صورت زاویه 180 درجه) این یعنی آنها نمی خواهند شما بحث ادامه بدهید و این معامله نشدنی است!
 2. اگر در حال صحبت، او ژست خم شدن و گرفتن دو طرف یا دسته صندلی که فشار میدهد را بگیرد، این یعنی معامله نشدنی است چون او علاقه ای به ادامه بحث ندارد!
 3. اگر مشتری یا شریک کاریتان در حالیکه پاهایش را روی هم انداخته، دستهایش را به آنها قفل کرد یعنی او فرد لجبازی است، هیچ حرفی را نمی شنود و تنها بر سر عقیده خودش است.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟