کانال تلگرام روانشناسی دکتر احمد حلت
4.5/5 (2)

کانال تلگرام روانشناسی دکتر احمد حلت در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو 

معرفی اجمالی کانال تلگرام روانشناسی دکتر احمد حلت

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت روانشناسی و موفقیت ( Psychology & Success ) در زمینه روانشناسی رسیدن به موفقیت و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام روانشناسی دکتر احمد حلت ، به اشتراک گذاری و انتشار متن ها و عکس نوشته هایی از رموز و کلیدهای موفقیت در زندگی و کسب و کار به همراه بیان روش های آمادگی ذهنی دستیابی به بهترین ها می باشد.

این کانال با نام انحصاری Drahmadhelat در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : روانشناسی و موفقیت / Psychology & Success
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 50K – 99K

پست های کانال تلگرام روانشناسی دکتر احمد حلت

تصمیم گیری قاطع

رفتار شما از توانایی‌هایتان منشا میگیرد . یکی از مشخصه های اعتماد به نفس، تصمیم گیری های فرد است . اصولا افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند اصولا قادر نیستند رفتارهای ثابت و مشخصی را از خود نشان دهند . برای اینکه بتوانیم رفتار ثابتی داشته باشیم، باید با قاطعیت بیشتری حرف بزنیم و عمل‌کنیم . فردی باشید که به اندیشه ها،اعمال و علایق‌تان احترام میگذارید .

برای خود ارزش قائل باشید و فقط تلاش نکنید تا خواسته‌های دیگران را به انجام برسانید . سعی کنید در حد توان به دیگران کمک کنید اما این کمک کردن نباید مهم‌ترین شاخصه شما شناخته شود و دیگران شما را انسان فداکار یا خادمی بشناسند . آنها باید شما را انسان منطقی بدانند که در حد توان به دیگران کمک می‌کنید نه تحت هر شرایطی .

تلاش کنید شخصیت مستقلی داشته باشید .

دنیا پر از افرادی است که منتظرند کسی از راه برسد و به آنها انگیزه بدهد تا به فردی تبدیل شوند که آرزو دارند. مسئله این است که هیچ نجات دهنده ای نیست. این افراد منتظر رسیدن اتوبوس ایستاده اند اما در خیابانی که هیچ اتوبوسی از آن نمیگذرد!

در نتیجه، اگر این اشخاص مسئولیت زندگی خود را بر عهده نگیرند و خود را تحت فشار قرار ندهند ممکن است برای همیشه منتظر بمانند
و این کاریست که اکثر مردم انجام می دهند …!

متفاوت فکر کنید

بچه‌های اپل دیوانه هستند . این جمعیت با دیگران جور نیستند . این‌ها آشوب‌گرند . دردسر سازند . افرادی هستند که به هیچ وجه مناسب موقعیت‌هایی که در آن قرار دارند نیستند . آنها همه چیز را به طرز متفاوتی می‌بینند . به هیچ‌وجه عاشق قوانین نیستند . هیچ احترامی برای وضعیت موجود قائل نیستند .

می‌توانید حرف‌های آن‌ها را نقل کنید ، میتوانید با افتخار در مورد آن‌ها صحبت کنید . تنها کاری که نمیتوانید انجام دهید این است که به آن‌ها بی‌توجه باشید . چرا که آن‌ها شرایط را تغییر می‌دهند . برخی افراد آن‌ها را دیوانه می‌دانند،اما ما آن‌ها را “نابغه” می‌دانیم . چرا که افرادی که آنقدر دیوانه‌اند که فکر می‌کنند می‌توانند دنیا را تغییر دهند،به درستی همان کسانی هستند که دنیا را تغییر می‌دهند .

(آگهی تبلیغاتی شرکت اپل،۱۹۹۷)

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟