کانال تلگرام خبری دنیای اقتصاد
4.43/5 (7)

کانال تلگرام خبری دنیای اقتصاد در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام خبری دنیای اقتصاد

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت خبر و اطلاع رسانی ( News & Information ) و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام خبری دنیای اقتصاد ، اطلاع رسانی آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان می باشد . این کانال مربوط به روزنامه دنیای اقتثاد می باشد. همچنین در این کانال نقد کتاب های معروف در زمینه اقتصادی نیز صورت می گیرد.

این کانال با نام انحصاری den_ir در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : خبر و اطلاع رسانی / News & Information
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 50K – 99K

پست های کانال تلگرام خبری دنیای اقتصاد

جنس قراردادهای اجاره در بهار

آپارتمان های استیجاری در بازار مسکن در بهار عمدتا به‌صورت ترکیبی از رهن و اجاره قابل تبدیل فایل شده اند اما در این میان واحدهای میانسال اغلب به صورت رهن کامل عرضه شده اند.

از این رو موقعیت بهار برای متقاضیان اجاره مسکن مطلوب به شمار می آید.

بررسی فایلهای عرضه شده در موتورهای جستجوی معتبر ملکی نشان میدهد عمده آپارتمان های رهن کامل در بازار کنونی میانسال هستند و در مقابل اغلب فایلهای نوساز به صورت ترکیبی از ودیعه و اجاره بها عرضه شده اند.

اکران فیلمهای خارجی در ایران

بیش از یک دهه است که سالنهای سینمای ایران در قبضه فیلمهای ایرانی است و بدون رقبای خارجی به یکه تازی مشغول است. اگرچه آمار سالانه از افزایش درآمد سینماها حکایت دارد، واقعیت این است که این افزایش نه به دلیل زیاد شدن تعداد تماشاچیان که به خاطر افزایش قیمت بلیتهاست. از اینرو اگر در پی نمایش آثار خارجی نباشیم امکان اینکه روز به روز از مخاطبان سینما کاسته شود، وجود دارد.

اما مخالفان این طرح نیز دلایلی دارند که مهمترین آن معدود بودن تعداد سالنهای سینما و صف طولانی انتظار فیلمها برای نمایش است

خط پایان اتحاد نفتی؟

آژانس بین المللی انرژی از احتمال حذف مازاد نفت موجود در انبارها در ماه جاری خبر داده و اعلام کرده ماموریت اوپک انجام شده است.

حال دو مسیر پیش روی اوپک قرار دارد. خروج تدریجی از توافق اولین گزینه پیش روی این سازمان است و نگرانی از افزایش تولید شیل، کسب درآمد بیشتر و بازگشت تحریمهای ایران میتواند محرکی برای انتخاب این مسیر باشد.

در مقابل اهدافی چون رسیدن به قیمتهای بالاتر و ایجاد توافقی پایدار با روسیه ممکن است آنها را به تداوم توافق نفتی ترغیب کند.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟