کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers
5/5 (1)

کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers

کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت گرافیک و تصویرسازی ( Graphics & Visualization ) در زمینه تصاویر پس زمینه و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers ، معرفی ، نمایش و به اشتراک گذاری تصاویر و عکس های متنوع و زیبا در موضوعات مختلف جهت دانلود و استفاده به عنوان تصویر پس زمینه و بک گراند کامپیوتر ، موبایل و تبلت در دو کیفیت HD و فشرده شده می باشد.

این کانال با نام انحصاری HDpapers در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

  • سطح کیفی : خوب / Good
  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : گرافیک و تصویرسازی / Graphics & Visualization
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 1K+

بررسی و آنالیز کیفی کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers

کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers در حوزه استراتژی و راهبرد شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این کانال می توانیم راهبرد نسبتا مشخص و هدف تقریبا معینی را چه در زمینه محتواهای اصلی و چه در زمینه تبلیغات دنبال کنیم.

کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers در حوزه محتوا و مطالب شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی متوسط قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این کانال تصاویر پس زمینه بسیار زیبا و متنوعی به نسبت دیگر شبکه های اجتماعی فعال در این حوزه مشاهده می کنیم . متاسفانه پست ها و مطالب قرار گرفته از پشتیبانی یک وب سایت تخصصی برخوردار نیستند که در صورت برقراری لینک های ارتباطی بین مطالب موجود در کانال تلگرام با مطالب وب سایت ، این کانال از اعتبار محتوایی نسبتا خوبی برخوردار میشد. همچنین عدم تنوع در ارائه انواع محتوادهی مانند محتواهای متن ، عکس و ویدئو در این کانال به دلیل ماهیت و هدف آن در تقابل با انتشار پست های اختصاصی موجب کسب امتیاز متوسط در این حوزه از سونت اینفو شده است .

کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers در حوزه میزان فعالیت و پویایی شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این کانال شاهد پیروی از تقویم نسبتا مشخص جهت محتوادهی مطالب هستیم و پست ها با فاصله زمانی مناسبی ارائه می گردند . راه های ارتباطی تعاملی با کاربران مشخص است و پیشنهاد می گردد با توجه به پتانسیل فعالیتی موجود در این حوزه ، از برگزاری نظرسنجی موضوعی و مسابقات تصاویر برتر به منظور مشارکت دادن بیشتر کاربران استفاده شود .

کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers در حوزه تبلیغات شبکه اجتماعی ، در سطح خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این کانال با استراتژی و راهبرد ” عدم نمایش تبلیغات ” مواجه هستیم و تمرکز کاربران بر روی مطالب و محتوای اصلی قرار می گیرد .

بررسی و آنالیز کمی کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers

استراتژی و هدف 73%
محتوادهی مطالب 62%
فعالیت و پویایی 71%
تبلیغات و تبادلات 70%
امتیاز کل 69%

پست های کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers

کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers
کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers
کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers
کانال تلگرام تصاویر پس زمینه HD Wallpapers
مطالب مشابه

Tags:
یک دیدگاه 
  1. 😍😘 3 هفته پیش

    بد😝😝😱😱

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟