کانال تلگرام تربیت کودک نوردیده
4/5 (1)

کانال تلگرام تربیت کودک نوردیده در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام تربیت کودک نوردیده

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت روانشناسی و موفقیت ( Psychology & Success ) در زمینه پرورش کودکان و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام تربیت کودک نوردیده ، به اشتراک گذاری و معرفی روش های صحیح و اصولی تربیت و پرورش کودکان از لحاظ جسمی ، عاطفی و ذهنی بر اساس روش ها اصولی جهانی و متدهای دینی می باشد .

این کانال با نام انحصاری nooredideh در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : روانشناسی و موفقیت / Psychology & Success
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 500K – 999K

پست های کانال تلگرام تربیت کودک نوردیده

دوران نوجوانی دوران نظارت مستقیم والدین نیست . نوجوان وقتی خودش را تحت نظارت مستقیم والدین می بیند احساس می کند به حریم شخصیش تجاوز شده است بنابراین بسیار طبیعی است که واکنش منفی نشان دهد

احساسات مادر در دوران بارداری به شدت روی کودک تاثیر می گذارد مثلا اگر مادر در دوران بارداری از صدای رعد و برق بترسد، فرزندش هم بعداً از رعد و برق خواهد ترسید همچنین برای نوزادان و کودکان زیر دو سال مادران باید خیلی مراقب باشند.

گاهی که با کودکتان به خرید می روید و با درخواست های متعدد و قشقرق او روبرو می شوید ، در منزل فهرست خرید تهیه کنید و به فرزندتان بگویید اگر چیزی احتیاج دارد ، به فهرست اضافه کند زیرا چیزی به جز موارد موجود در فهرست خریداری نمي كنيد.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟