کانال تلگرام اخبار روز ایران
4/5 (1)

کانال تلگرام اخبار روز ایران در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام اخبار روز ایران

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت خبر و اطلاع رسانی ( News & Information ) و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام اخبار روز ایران ، اطلاع رسانی آخرین اخبار اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و ورزشی ایران و جهان می باشد. همچنین درج دانستنی های جالب و انتشار عکس های متنوع از دیدنی های دنیا از نکات قابل توجه این کانال است.

این کانال با نام انحصاری iranfnews در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : خبر و اطلاع رسانی / News & Information
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 1M – 5M

پست های کانال تلگرام اخبار روز ایران

 سردار سلیمانی : من را هدف قرار دهید نه سپاه را

فرمانده نیروی قدس سپاه در جمع پیشکسوتان دفاع مقدس استان کرمان:

نباید کسی سپاه را تضعیف و مورد حمله‌ های گوناگون قرار دهد، نباید تداعی حرف‌ های دوره‌ های گذشته را کرد، زیرا امروز سینه سپاه برای ایثار در راه کشور و مردم سپر است.

سپاه را با من که عیب دارم مقایسه نکنید، من را هدف قرار دهید، نه سپاه را، اگر سپاه نبود کشور نبود و این حرف همه روزها است.

تصویب طرح تحریم رژیم صهیونیستی در پارلمان اسپانیا

ائتلاف ترقی‌ خواه پارلمان اسپانیا که طرحی برای تحریم رژیم صهیونیستی را تقدیم پارلمان این کشور کرده، خبر از تصویب آن داد.

این طرح که در ۲۷ ژوئن گذشته به تصویب رسید، حق دعوت به تحریم رژیم صهیونیستی، خارج کردن سرمایه‌ های آن و نیز مجازات این رژیم در راستای دفاع از حقوق بشر را به رسمیت می‌ شناسد.

هشدار سازمان ملل درباره ادغام داعش و القاعده در آینده

گیلز دوکروشف، هماهنگ‌کننده ضدتروریسم اتحادیه اروپا گفت : گروه تروریستی داعش و القاعده ممکن است در نهایت با یکدیگر ادغام شوند. با وجود شکست‌ های داعش در میدان جنگ این گروه تروریستی به فعالیت‌ های خود در فضای مجازی ادامه می‌ دهد.

یوروپل تاکنون تیمی را با حضور ۲۰ کارشناس برای نظارت مداوم بر اینترنت و مقابله با پروپاگاندای گروه‌ های تروریستی تشکیل داده است که تا به امروز ۳۰ هزار وب‌ سایت غیرقانونی کشف کرده است.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟