کانال تلگرام اخبار دارو و سلامت فانا
4.25/5 (4)

کانال تلگرام اخبار دارو و سلامت فانا در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی کانال تلگرام اخبار دارو و سلامت فانا

این کانال در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ( Telegram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت خبر و اطلاع رسانی ( News & Information ) و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف کانال تلگرام اخبار دارو و سلامت فانا ، اطلاع رسانی آخرین اخبار در حوزه پزشکی و سلامت و تمام اخبار داخلی و خارجی مربوط به شرکت های دارویی و تولیدات آن ها می باشد.

این کانال با نام انحصاری phanair در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کند .

  • شبکه اجتماعی : تلگرام / Telegram
  • موضوع فعالیت : خبر و اطلاع رسانی / News & Information
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 1K – 49K

پست های کانال تلگرام اخبار دارو و سلامت فانا

کانال تلگرام اخبار دارو و سلامت فانا

کابینه چین مشوق های جدیدی را به منظور ترغیب به توسعه و تولید داروهای ژنریک در این کشور ارائه کرد. اقدامی که به منظور محافظت از سلامت عمومی، کاهش هزینه‌های درمان و ارتقای نوآوری انجام می‌شود‌.

چین به ویژه به دنبال توسعه داروهای ژنریک در حوزه داروهای ضروری دچار کمبود شده، درمان کودکان، جلوگیری از بیماری های واگیردار و‌ داروهای موردنیاز در شرایط اضطراری است.

کانال تلگرام اخبار دارو و سلامت فانا

رئیس FDA در یک سخنرانی گفت: شرکت های رسانه اجتماعی و تامین کنندگان خدمات اینترنت باید اقدامات موثری را برای جلوگیری از فروش ضددردهای اعتیاد آور انجام دهند.

آقای گاتلیب با انتقاد از عملکرد این رسانه ها در زمینه نظارت بر فروش آنلاین و غیرقانونی اپیوییدها گفت: محتوای تبلیغات اپیوییدها در فیسبوک، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی تهدیداتی بسیار مخرب هستند‌.

کانال تلگرام اخبار دارو و سلامت فانا

پروژه ماریو ، یکی از جدیدترین پروژه‌های تحقیقاتی اتحادیه اروپا است که توسط کنسرسیومی از موسسات علمی و صنعتی در اروپا و به رهبری دانشکده پرستاری دانشگاه ملی ایرلند در حال انجام است.

ماریو نام ربات این پروژه است که برای کمک رساندن به سالخوردگان و بیماران مبتلا به زوال عقل طراحی شده و می‌تواند با آنها صحبت کند، موسیقی پخش کند، اخبار روزانه را برایشان بخواند و اطلاعات وضعیت سلامتی شان را ضبط و نگهداری کند.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟