کارت ویدئویی جدید توییتر
4.5/5 (2)

کارت ویدئویی جدید توییتر رونمایی شد

توییتر یک نوع تبلیغ ویدئویی جدید را ارائه کرده است که با استفاده از آن تجربه ای جذاب تر از برندسازی ویدئویی را مستقیما در فید توییترتان فراهم می کند.

گزینه جدیدی به نام ” کارت های وبسایت ویدئویی ” هم اکنون در دسترس تبلیغ کنندگان است تا بدینوسیله تبلیغات ویدئویی خود را به یک وبسایت متصل کنند که هم موجب استفاده از سایت به عنوان افزونه تبلیغاتی خواهد شد و هم ترافیک وبسایت را افزایش می دهد. با این تبلیغ بارگزاری از طریق سایت انجام می پذیرد و در هنگام کلیک بر روی آن از طریق موبایل ویدئو جهت نمایش به بالای صفحه منتقل خواهد شد و وبسایت مورد نیز در پایین آن قابل لود خواهد بود. در تصویر زیر مثالی از این ویدئویی تبلیغاتی جدید را می بینید.

تبلیغات ویدئویی جدید و جذاب توییتر

همانطور که توییتر توضیح داده است :

” کاربران خواهان تعاملات فردی با برندها هستند همچنین از برندهای تجاری بسیار شنیده ایم که می خواهند یک ارتباط بدون واسطه از تجربه کاربری مشتریان در طول مراحل تبدیل شدن به خریدار را داشته باشند. امروز ما ” کارت وبسایت ویدئویی ” را معرفی می کنیم ، یک فرمت خلاقانه که قدرت بازاریابی ویدئویی را با توانایی هدایت کاربران به سایت مربوطه جهت دریافت جزئیات بیشتر و یا نشان دادن عکس العمل لحظه ای ، ترکیب می کند.

کارت ویدئویی جدید توییتر جدید شامل پخش خودکار ویدئو ، یک سربرگ قابل تنظیم و ویرایش و نیز آدرس وبسایت مقصد می باشد که فرصت های بیشتری را برای بازاریاب ها جهت ارتباط مستقیم بیشتر با مخاطبان فراهم می نماید. هنگامی که کارت ویدئویی جدید توییتر بر روی دسکتاپ باز می شود ، آدرس URL نیز به صورت عادی لود خواهد شد که تقریبا شبیه تجربه کاربران بر روی دستگاه موبایل است. وقتی وبسایت لود و ویدئو نمایش داده شد ، هر حرکتی به سمت پایین صفحه ویدئوی در حال نمایش را متوقف خواهد کرد و هنگامیکه به بالای صفحه بازگشتید مجددا نمایش ویدئو ادامه پیدا می کند.

تبلیغات ویدئویی جدید و جذاب توییتر

این ویدئو بر روی تمامی پلتفرم ها فعال شده است و هیچ استثنایی ندارد.

یک تحقیق داخلی در توییتر در سال جاری میلادی ، نشان می دهد توییت هایی که با ویدئو تولید شده اند 9 برابر مشارکت بیشتری به نسبت توییت های متنی ایجاد می کنند و توییتر نیز عنوان کرده است کارت های ویدئویی جدید ، از عملکردی 2 برابر بالاتر و بهتر از تبلیغات ویدئویی قبلی برخوردار هستند.

شرکت توییتر همچنین در مورد کارت ویدئویی جدید خود از افزایش سرعت لود و افزایش نگهداشت کاربران جهت نمایش ویدئو به میزان 60 درصد خبر داده است. این مورد می تواند یک گزینه بسیار خوب باشد و طیف وسیعی از فرصت های جدید برای تبلیغ کنندگان توییتر را فراهم کند. اساسا در حال حاضر می توانید از وبسایت به عنوان افزونه محتوای تبلیغاتی استفاده کنید.

اگر شما به دنبال افزایش دسترسی مخاطبان خود از طریق توییتر هستید ، قابلیت جدید پخش ویدئو در این شبکه اجتماعی می تواند کمک شایانی به شما در جذب مخاطبان و افزایش تبدیل آنها به مشتری بنماید. هم اکنون کارت وبسایت ویدئویی (Twitter Video Website Card) برای تمانی تبلیغ کنندگان در سراسر جهان در دسترس می باشد.

 

منبع : Twitter Adds New Video Website Card to Provide More Immersive Ad Experience

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟