4.53/5 (17)

پیام صوتی لینکدین در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

پیام صوتی لینکدین قابلیتی جدید از این برنامه

آیا تاکنون پیش آمده که از خواندن پیامهای طولانی در لینکدین خسته شده باشید؟ خبر خوب اینکه پیام صوتی لینکدین به گزینه های ارتباطی این پلتفرم اضافه شده است.

پیام صوتی لینکدین

هر چند ممکن است بگویید که کمی دیر به این فکر افتاده است اما همیشه منطقی برای حرکت رو به جلو وجود دارد.

پیام صوتی لینکدین

به گفته Tech Crunch مزیت اصلی استفاده از پیامهای صوتی این است که نیاز به توانایی تایپ کردن به زبانهای مختلف را کاهش میدهد که گاهی این تایپ کردن مشکل تر از صحبت کردن به آن زبانها است.

در مورد فیسبوک این آپشن در هند و در طیف وسیعی از زبانها و گویشهای مختلف مورد تست قرار گرفت.  اما به نظر شما رشد قابل ملاحظه لینکدین از نظر مخاطبان در کدام منطقه بوده است و کدام کشور برای تست این قابلیت مناسب تر است؟

به نقل از نشریه India Express در اوایل ماه:

لینکدین که از آن به عنوان شبکه ای برای حرفه ای ها یاد میکنیم اکنون در هند بیش از 50 میلیون کاربر دارد و این کشور به دومین بازار خارج از ایالات متحده امریکا برای این پلتفرم درآمده است. این شرکت موفق به بدست آوردن چنین جامعه بزرگی از مخاطبان در هند شده است و قابلیت پیام صوتی را برای اولین بار در آنجا مورد تست قرار میدهد.

به گفته لینکدین اساسا پیام صوتی فایده های زیادی دارد شاید بیشتر از انچه که فکرش را بکنید:

استفاده از پیام صوتی راحت است:

سرعت حرف زدن 4 برابر سرعت تایپ کردن است. به خصوص در مورد صحبتهای طولانی و توضیح در مورد موضوعات پیچیده صحبت کردن بسیار بیشتر از تایپ کردن پاسخگوست. شاید پیش آمده که در حال حرکت باشید و نمیتوانید توقف کنید و پیامی را تایپ کنید در اینجا پیام صوتی به کمکتان می آید.

پاسخ دهی به پیام صوتی راحت تر است:

میتوانید چندبار به پیام صوتی گوش دهید تا کاملا متوجه منظور شوید و یا اینکه آنرا رها کنید و در فرصت مناسب پاسخ دهید.

پیام صوتی حق مطلب را بهتر ادا میکند:

وقتی صحبت میکنید بیشتر از زمانیکه متن میفرستید، میتوانید ارتباط برقرار کنید. شخصیت شما در این نوع ارتباط بهتر نمایان میشود و حق مطلبی که میخواهید بیان کنید بهتر ادا میشود. این ویژگیها معمولا در پیامهای متنی مخفی میماند.

کاربردی شدن این قابلیت شاید به این مساله ارتباط پیدا کند که امروزه همه به نوعی به صحبت کردن به وسیله تلفن همراه، نوعی اعتیاد پیدا کرده ایم و جزیی از عادات روزمره ما شده است. به نقل از ComScore در سال 2020 بیش از 50% از جستجوهای اینترنتی مربوط به جستجوهای voice است که این موضوع اهمیت پیامهای صوتی را بشتر نمایان میکند.

لینکدین رشد چشمگیری از ابزارهای پیام رسانی در پلتفرم خود داشته است و در حال تلاش است تا قابلیتهایش را از روشهای مختلف بیشتر افزایش دهد. از جمله آنها اضافه کردن وضعیت فعال است که به شما اطلاع میدهد که کدام افراد در شبکه ارتباطی شما آنلاین هستند. همچنین اخیرا قابلیت اضافه کردن لینک در پیامهای دستگاه تلفن همراه را نیز افزوده است.

پیامهای صوتی اکنون در اپلیکیشن لینکدین در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در حال رونمایی است که به شما امکان دریافت و ارسال پیامهای صوتی را هم از طریق سایت و هم از طریق دستگاه تلفن همراه خواهد داد و در چند هفته آینده برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟