پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام قابلیت جدید برای ارتباط آسان کاربران
4.64/5 (11)

پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام قابلیت جدید برای ارتباط آسان کاربران

در خبر پیش در مورد قابلیت اشتراک گذاری استوری با دوستان نزدیک با استفاده از گزینه close friends صحبت کردیم، در این خبر شما را با قابلیت جدید اینستاگرام یعنی ارسال پیام صوتی در دایرکت آشنا خواهیم کرد.

پس از گذشت 6 ماه از شروع به آزمایش ارسال پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام، این پلتفرم در روز گذشته بطور رسمی این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داد تا برای چندمین بار ثابت کند که در تلاش است تا برای کاربران خود ارتباطی سریع و آسان فراهم کند.

نحوه استفاده از قابلیت ارسال پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام

پروسه ضبط و ارسال پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام بسیار راحت است. کافیست در دایرکت انگشت خود را روی آیکون میکروفون نگه دارید و صدای خود را حداکثر به مدت یک دقیقه ضبط کرده و ارسال کنید. پیامهای صوتی ارسال شده در دایرکت در همان لحظه پاک نمیشوند بلکه برای چند بار هم میتوانید به آنها گوش کنید. ارسال پیام صوتی در دایرکت هم برای پیامهای خصوصی و هم برای گروه امکان پذیر است.

ارسال پیام صوتی در دایرکت

قابلیت ارسال پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام برای کسانیکه در حین رانندگی امکان تایپ کردن پیام را ندارند، افرادی که نمیخواهند هزینه ای برای برقراری تماسهای صوتی و تصویری پرداخت کنند و همچنین کسانیکه صحبت کردن به یک زبان بیگانه برای آنها بسیار راحتتر از تایپ کردن آن است، کارآمد خواهد بود.


ترفند مرتبط: ترفندهای استوری اینستاگرام و روشهای مختلف و خلاقانه بارگذاری آنها


بنظر میرسد اپلیکیشنهایی که در حوزه بازاریابی دیجیتالی فعالیت میکنند، بسیار محدود هستند اما قابلیتهایی مثل امکان ارسال پیام صوتی در دایرکت، در این زمینه بسیار کمک کننده خواهد بود.

هنوز خیلی زود است که قضاوتی در مورد استقبال کاربران از ارسال پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام داشته باشیم، هر چند که این قابلیت از مدتها پیش در سایر پلتفرمهای رسانه های اجتماعی مثل تلگرام، واتس اپ و فیسبوک وجود داشته است. اما بنظر میرسد که اینستاگرام هر چند کمی با تاخیر ولی توانایی رقابت با آنها را خواهد داشت.

کاربران هم اکنون میتوانند از قابلیت ارسال پیام صوتی در دایرکت در آخرین ورژن اینستاگرام برای نسخه های اندروید و iOS استفاده کنند.


خبر مرتبط: اضافه کردن GIF به دایرکت اینستاگرام


منبع: Tech Crunch

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟