پوستر آماده برای شبکه های اجتماعی با PosterMyWall
4.11/5 (9)

پوستر آماده برای شبکه های اجتماعی با PosterMyWall در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

پوستر آماده برای شبکه های اجتماعی با PosterMyWall

طراحی و ایجاد تصویر مورد نظر و ارسال در شبکه های اجتماعی مختلف نیازمند صرف زمان زیادی است. از اینرو وجود ابزاری که این مراحل را ساده سازی و تسریع کند ضروری است. PosterMyWall نرم افزاری است که از آن می توان جهت سرعت بخشیدن به طراحی تصویر محتوا در شبکه های اجتماعی استفاده نمود. کاربران شبکه های اجتماعی با استفاده از امکانات و قابلیت های این نرم افزار می توانند صرفه جویی قابل ملاحظه ای در زمان اختصاص داده شده به فعالیت در این حوزه ایجاد کنند.

پوستر آماده برای شبکه های اجتماعی با PosterMyWall

قابلیت های پوستر آماده برای شبکه های اجتماعی با PosterMyWall

تصاویر در مقایسه با متون قدرت و تاثیر بیشتری در جلب توجه مخاطبین دارند و پیام را سریعتر به مخاطب منتقل می کنند.  همچنین کمک می کنند کسب و کار مورد نظر در نتایج جستجو بالاتر نشان داده شود. از اینرو استفاده از نرم افزار PosterMyWall علاوه بر صرفه جویی در زمان طراحی تصاویر می تواند تاثیر مطلوبی در افزایش جذب مخاطب ایفا کند.

محیط PosterMyWall کاربر پسند است و هزاران قالب که توسط طراحان گرافیک حرفه ای تولید شده را ارائه می کند. این نرم افزار در مقایسه با اینکه طرحی را از ابتدا روی کاغذ شروع به طراحی نمود ساعت ها در صرف زمان صرفه جویی می کند. تصاویر در دسته های مختلف موجود در این نرم افزار طبقه بندی شده اند و با انتخاب دسته مورد نظر می توان طرح مطلوب را انتخاب کرد.

پوستر آماده برای شبکه های اجتماعی با PosterMyWall

دیگر قابلیت های پوستر آماده برای شبکه های اجتماعی با PosterMyWall

  • سفارشی نمودن تصاویر  با استفاده از ابزار های ویرایشی متن ، رنگ ، پس زمینه و …
  • امکان اضافه نمودن کلیپ و متن به تصاویر
  • قابلیت پرینت در قالب های مختلف

لازم به ذکر است PosterMyWall تحت وب بوده و به صورت رایگان در دسترس همه افراد قرار دارد. تعدادی از امکانات و آپشن های آن نیز با پرداخت پول قابل استفاده می باشند.

 

آدرس وب سایت : www.postermywall.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟