پنهان کردن پاسخ توییت ها و عدم نمایش آنها برای تمامی کاربران
4.25/5 (4)

پنهان کردن پاسخ توییت در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

پنهان کردن پاسخ توییت ها و عدم نمایش آنها برای تمامی کاربران

در خبر پیش درباره آپدیت جدید توییتر و تغییرات ظاهری اعمال شده روی آن صحبت کردیم. در این خبر قابلیت پنهان کردن پاسخ توییتها و تاثیرات مثبت و منفی آنرا مورد بررسی قرار خواهیم داد.

Twitter به تازگی در حال آزمایش بر روی قابلیت جدیدیست که به کاربران این امکان را میدهد تا برخی از پاسخهایی که به توییت آنها داده شده است را مخفی کنند.

پنهان کردن پاسخ توییتها

عملکرد این قابلیت به چه صورت است؟

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، گزینه Hide Tweet یا مخفی کردن پیامها به لیست گزینه های موجود در تنظیمات مربوط به پاسخهای هر توییت اضافه شده است. وقتی گزینه پنهان کردن پاسخ توییتها را انتخاب کنید، پاسخ مورد نظر نه تنها در تایم لاین شما، بلکه از دید هر کاربر دیگری نیز پنهان خواهد شد و اگر کاربر گزینه View Hidden Tweets انتخاب شود، پاسخهای مخفی شده دوباره به نمایش گذاشته میشود.

سیساستمداران میتوانند با این روش پاسخهای مخالف به توییت خود را پنهان کنند ولی با اینحال کاربران با انتخاب گزینه “نمایش پاسخهای مخفی شده” همچنان میتوانند پاسخهای مخالف را ببینند که این قابلیت باعث شفافیت بیشتر در بین کاربران میشود.

توییتر در چندسال اخیر بخاطر ماهیت عمومی، شفافیت توییتها و ارتباط متقابل بین مشتری و کسب و کار، تبدیل به یکی از اصلی ترین پلتفرمهای رسیدگی به خدمات مشتریان شده است. بنظر میرسد مخفی کردن پاسخ Tweet ها از این جنبه بر اعتماد کاربران ضربه وارد کند. اینها عواملی هستند که قطعا کمپانی توییتر آنرا مورد بررسی قرار خواهد داد.

هنوز نمیتوان نظر دقیقی از تاثیرات مثبت و منفی و میزان رضایت از این گزینه را مطرح کرد. طبق گفته توییتر این قابلیت همچنان در دست بررسی بوده و هنوز زمان دقیقی برای ارائه رسمی آن اعلام نشده است.


مطلب آموزشی مرتبط: افزایش ترافیک ارگانیک و رایگان از توییتر به وبسایت


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟