پشتیبان گیری از چت تلگرام
4.59/5 (17)

پشتیبان گیری از چت تلگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

پشتیبان گیری از چت تلگرام

ابزار جدید Backup از عکسها و فایلها در گفتگوهای تلگرامی

قبل از این در مورد قابلیت پاسپورت تلگرام صحبت کردیم. در این مطلب قابلیت جدید خروجی گرفتن یا Backup از گفتگوهای تلگرام را به شما معرفی میکنیم.

این روزها آپدیت جدید تلگرام راه شما را برای ذخیره کردن مکالمات شما آسان کرده و ابزار پشتیبان گیری از چت تلگرام که به این برنامه اضافه شده، که میتوانید با استفاده از این ابزار، همه پیامهایتان خودتان کپی بگیرد.

فقط با چند حرکت کوچک میتوانید از همه یا برخی از چت هایتان که میتواند شامل عکسها و فایلها و … باشد خروجی بگیرید و نتیجه این اطلاعات را در قالب فرمت JSON و یا HTML ببینید.

ابزار خروجی گرفتن از چت تلگرام

برای استفاده از این قابلیت باید آخرین ورژن تلگرام دسکتاپ را روی کامپیوترتان داشته باشید. سپس در قسمت Setting روی Export Telegram Data بروید و با انتخاب فرمت یا فایل مورد نظرتان از پیامهایتان خروجی بگیرید.

این قابلیت به خصوص برای افرادی که تلگرامشان میلیونها پیام و محتوای مختلف را در خود جای داده است و نمیتوانند به پیامهای قدیمی دسترسی داشته باشند، بسیار مفید است.

در چتهای فردی با باز کردن منوی سه نقطه (…) در هر چت و انتخاب تاریخ پشتیبان گیری از چت، خروجی داده های مورد نظر خود را ذخیره کنید.

 

منبع: Telegram Blog

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟