ویرایش متن در شبکه های اجتماعی با Editorr
3/5 (1)

ویرایش متن در شبکه های اجتماعی با Editorr در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ویرایش متن در شبکه های اجتماعی با Editorr

Editorr ابزاری مناسب و کاربردی برای ویرایش متن است و جهت ویرایش پستهای وبلاگ ، پست های شبکه های اجتماعی و … میتوان از این ابزار بهره برد. با توجه به اهمیت وجود محتوای صحیح و مناسب در شبکه های اجتماعی ، کاربران میتوانند از این ابزار در جهت اطمینان از صحت دستوری محتویات در شبکه های اجتماعی مورد نظرشان اطمینان حاصل کرده و از نتایج آن بهره مند شوند.

ویرایش متن در شبکه های اجتماعی با Editorr

قابلیتهای ویرایش متن در شبکه های اجتماعی با Editorr

وجه تمایز Editorr با دیگر نرم افزارهای ویرایشگر متن استفاده از افراد متخصص در حوزه ویراستاری به جای استفاده از نرم افزارهای ویرایشگر متن است. از اینرو وجود خطا و اشتباه ناشی از استفاده از الگوهای مشخص به حداقل رسیده و میتوان اطمینان بالایی در صحت خروجی این ابزار متصور شد. در نتیجه Editorr برای افرادی که تمایل به استفاده از متون صحیح و حرفه ای در شبکه های اجتماعی دارند گزینه بسیار مناسبی است.

برای اصلاح و ویرایش بایستی متن را به برنامه ارسال نمود. Editorr پس از ویرایش متن آنرا برای کاربر ارسال کرده و تغییرات صورت گرفته را نشان میدهد. استفاده از این ابزار برای 100 کلمه اول رایگان است. اما برای کلمات بیشتر بایستی پول پرداخت شود. همچنین اگر تعداد کلمات زیاد باشند و به صورت دسته ای ارسال شوند هزینه کمتری برای کاربر خواهد داشت.

ویرایش متن در شبکه های اجتماعی با Editorr

دیگر قابلیتهای ویرایش متن در شبکه های اجتماعی با Editorr

  • ویرایش متن در تمام طول شبانه روز
  • ویرایش متن در سریعترین زمان ممکن
  • ضمانت رضایت کاربران از خدمات ارائه شده

لازم به ذکر است Editorr تحت وب بوده و استفاده از آن برای 100 کلمه رایگان است. جهت استفاده برای کلمات بیشتر و آپشنهای دیگر، پکیج های مختلفی در نظر گرفته شده است و بایستی با پرداخت پول و خریداری پکیج ها از آنها استفاده نمود.

آدرس وبسایت : www.editorr.com

 

به شما پیشنهاد میکنیم وبلاگ تخصصی ابزارهای کمکی در شبکه های اجتماعی را نیز مطالعه کنید

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟