ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr
4.67/5 (3)

ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr

Pixlr نرم افزاری قدرتمند برای ویرایش عکس به روش های ساده است. این نرم افزار توسط شرکت آمریکایی اتودسک (Autodesk) به بازار عرضه شده و دارای سه نوع Pixlr Express , Pixlr Editor (Autodesk Pixlr) , Pixlr O-Matic میباشد. هر کدام از انواع این نرم افزار دارای قابلیتهای متنوع بوده و بر روی پلتفرم های مخصوص خود قابل استفاده میباشند.

ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr

1. قابلیتهای ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr

Pixlr Editor

Pixlr Editor دارای رابط کاربری ساده است. اصلاح و پاک کردن عیوب و سرخی چشم، تغییر کنتراست نور و شفافیت و تبدیل عکس به آثار هنری از قابلیتهای آن است. این نرم افزار برای نصب و استفاده بر روی کامپیوترهای مکینتاش طراحی شده است.

ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr

2. قابلیتهای ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr

Pixlr Express

Pixlr Express نرم افزاری ساده برای ویرایش عکس است و استفاده از آن به دانش خاصی نیاز ندارد. از جمله امکانات آن میتوان به تغییر سایز، چرخاندن تصویر، برش، حذف قرمزی چشم، سفید کردن دندان ها و … اشاره کرد. همچنین بیش از 600 افکت برای ویرایش تصویر در اختیار کاربر گذاشته شده است. این نرم افزار برای نصب و استفاده در سیستم عاملهای موبایل شامل iOS و Android طراحی شده است.

ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr

3. قابلیتهای ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr

نسخه Pixlr O-Matic

با استفاده از Pixlr O-Matic کاربران قادر به اضافه کردن افکت های رترو (tetro effects) یا همان افکتهای قدیمی به تصاویر خود میباشند. ویرایش با این نرم افزار بسیار ساده بوده و افراد میتوانند علاوه بر اضافه نمودن افکت های رترو، فیلتر، خطوط و سایر افکت ها را نیز به تصاویر اضافه کنند. همچنین ایجاد 25000 تصویر مختلف از عکس از دیگر امکانات Pixlr O-Matic است. این نرم افزار برای نصب و استفاده در سیستم عامل موبایل iOS طراحی شده است.

ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Pixlr

لازم به ذکر است نرم افزارهای Pixlr به صورت رایگان در دسترس افراد میباشند. اما با پرداخت پول میتوان از نسخه های پیشرفته تر که قابلیتهای بیشتری نسبت به نسخه های رایگان دارند نیز استفاده نمود.

 

آدرس وب سایت :  www.pixlr.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟