4.73/5 (11)

همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو در وبسایت شبکه های اجتماعی سونت اینفو

همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو در صفحات شرکتها

در مطلب قبلی در مورد همکاری ایرلاین ها با لینکدین جهت ارائه آموزش حین پرواز صحبت کردیم و در این مطلب به همکاری لینکدین و ویمئو برای انتشار ویدئو میپردازیم.

Vimeo در روز دوشنبه خبر از همکاری همه جانبه با LinkedIn از طریق ویژگی Publish to Social را داد.

همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو در صفحات شرکتها

بازاریابان میتواند با همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو ، بصورت مستقیم با اکانت Vimeo با ویژگی “انتشار در شبکه های اجتماعی” در صفحات لینکدین شرکت خود ویدیو منتشر کنند. Vimeo براساس معیارهایی نحوه به اجرا درآمدن ویدیو در LinkedIn و سایر شبکه های اجتماعی را نشان خواهد داد.


مطلب مرتبط: چطور فعالیتهای صفحه شرکت خود در لینکدین را آنالیز کرده و با رقبایتان مقایسه کنید


چرا بازاریابان باید به این قابلیت اهمیت دهند

Vimeo در روز دوشنبه اعلام کرد که این اولین پلتفرم برای همکاری همه جانبه با صفحات لینکدین است، با پرداخت حق اشتراک این امکان برایتان فراهم میشود که بطور مستقیم در صفحات LinkedIn از طریق اکانت Vimeo با استفاده از ویژگی “انتشار در شبکه های اجتماعی” ویدیو منتشر کنید.

همچنین Vimeo با تجزیه و تحلیل LinkedIn آماری را در اختیار بازاریابان قرار میدهد تا نحوه عملکرد ویدیو را در شبکه های اجتماعی به منظور حرفه ای شدن ببینند.

در طول سالهای گذشته Vimeo برای تاسیس یک مرکز پخش محتوای ویدیویی برای به اشتراک گذاشتن در اکثر پلتفرمها سرمایه گذاری کرده است. با ویژگی انتشار در شبکه های اجتماعی، برای صاحبان کسب و کار این امکان فراهم میشود که در محیط های مختلف با مخاطبان ارتباط داشته باشند و درک آنها نسبت به عملکرد ویدیو افزایش یابد.

مدیر ارشد تکنولوژی Vimeo آقای Mark Kornfilt در رابطه با خبر همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو اظهار داشت:

“ما بسیار خرسندیم که اولین پلتفرم به اشتراک گذاری ویدیو هستیم که با LinkedIn همکاری کرده است و این ویژگی را به منظور ایجاد محتوای حرفه ای تر گسترش خواهیم داد.”

لینکدین برای اولین بار در ماه مارچ میلادی خبر از انتشار ویدیوهایی که خود کاربر ضبط و تهیه کرده است را در پلتفرم خود داد. با این ویژگی برای بازایابان این امکان فراهم شد که از این ویدیوها در صفحات شرکت خود برای تبلیغات استفاده کنند. در آن زمان LinkedIn اعلام کرد که بطور متوسط میزان برقراری ارتباط مخاطبان با محتوای ویدیویی نسبت به سایر محتواها حدود 5 برابر است، تقریبا نزدیک به 3 برابر نسبت به بازدید تبلیغات ثابت.


مطلب مرتبط: 8 نکته ضروری ساخت ویدیو حرفه ای برای وبسایت یا رسانه اجتماعی


اطلاعات بیشتر راجع به Vimeo

  • Vimeo با ویژگی “انتشار در رسانه های اجتماعی” قابلیت به اشترک گذاشتن ویدیو در Twitter ، Facebook ، Youtube و حالا در LinkedIn را فراهم میکند.
  • در ماه مه 2017 میلادی، Vimeo ویژگی عضویت برای کسب و کار، معرفی کارتهای ویدیویی تعاملی و … را با پرداخت حق اشتراک تمدید کرد.
  • حق اشتراک اکانت کسب و کار در Vimeo ماهیانه 50 دلار با امکان ذخیره کردن 5TB ویدیو، استفاده ابزارهایی برای ساخت ویدیو های بازاریابی، پخش و سفارشی کردن محتوای ویدیویی و حریم خصوصی پیشرفته و گزینه های مخفی کردن ویدیو است.

منبع: Marketing Land

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟