هایلایت استوری فیسبوک
4.4/5 (10)

هایلایت استوری فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

هایلایت استوری فیسبوک رونمایی جدید این پلتفرم

قبل از این در مورد برنامه منتوری آپشن جدید اضافه شده به فیسبوک صحبت کردیم و امروز به قابلیت جدید هایلایت کردن استوری فیسبوک میپردازیم.

قابلیت هایلایت استوری فیسبوک ، جدیدترین آپشن اضافه شده به این پلتفرم است که بعد از آپشن هایلایت در اینستاگرام، فیسبوک تصمیم گرفت که با توجه به رشد کاربران استوری این قابلیت را به برنامه اش اضافه کند.

هایلایت استوری فیسبوک

هایلایت راهی است جهت استفاده مجدد از محتوای استوری ها و نمایش آنها در پروفایلتان در مدت زمان نامحدود.

برای نخستین بار این اسنپ چت بود که رویه جدیدی در گذاشتن پستها ایجاد کرد که افراد میتوانستند انتخاب کنند که پستهایشان دائمی نباشد و بعد از زمان انتخاب شده توسط خودشان پست شان پاک شود. اینکار باعث شد تا کاربران با اسنپ چت به عنوان رقیب فیسبوک راحتی بیشتری پیدا کنند و هر آنچه را که در لحظه دوست دارند، پست کنند.

هایلایت استوری فیسبوک

ظرفیت پستهای مدت دار یا استوری ها با توجه به مشکلات پیش آمده در رسانه های اجتماعی و تمایل بیشتر افراد به محدود کردن ارتباطشان به افراد قابل اطمینان تر، افزایش پیدا کرده است و کم کم شبکه های اجتماعی درصدد راهی برای راحتی بیشتر کاربران هستند.

فیسبوک این حق انتخاب را به شما میدهد که محتوایتان را به یک پست همیشگی تبدیل کنید یا به صورت استوری کوتاه مدت درآورید و یا استوری تان هایلایت کنید تا بعدها از محتوایش استفاده شود. این آزادی عمل داده شده به کاربران در فیسبوک و اینستاگرام به خوبی مشهود است.

استفاده مجدد از محتوای استوری ها در گزینه هایلایت به خصوص برای برندهای تجاری خیلی مفید است. برندی که مشخصات محصول و یا نحوه سفارش و یا آدرس شعب و … را میخواهد استوری کند با گزینه هایلایت میتواند برای استفاده همیشگی مشتریانش آرشیو کند.

اکنون سوال این جاست که حالا فیسبوک چطور میتواند به طور موثر از قضیه استوری ها کسب درآمد کند، با توجه به اینکه تمایل افراد به صورت بالقوه به سمت استوری ها رفته و بخشی از تبلیغات که در فید خبری انجام میشد، به مرور جلوه کمتری پیدا میکند. اما با توجه به افزایش کاربری استوری فیسبوک حتما برای افزایش درآمد از این طریق راهی ایجاد میکند.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟