نمایش ویدیو در مسنجر فیسبوک با قابلیت تماشای همزمان و اعلام نظر
4.75/5 (4)

نمایش ویدیو در مسنجر فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

نمایش ویدیو در مسنجر فیسبوک

 مسنجر فیسبوک در حال آزمایش بر روی قابلیت جدید برای نمایش ویدیو است

در خبر قبلی مربوط به مسنجر فیسبوک، از قابلیت حذف پیامهای فرستاده شده در این پلتفرم صحبت کرده بودیم. در این خبر قصد داریم در مورد قابلیت جدیدی که هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد، کمی صحبت کنیم.

در اوایل سال جاری فیسبوک گزینه مشاهده دسته جمعی ویدیو را راه اندازی کرده بود و به کاربران امکان مشاهده ویدیوها را بصورت گروهی و همزمان و همچنین اعلام نظر راجع به آنرا در همان لحظه میداد. طبق کدهای جدید افزوده شده توسط Ananay Arora این قابلیت در حال آزمایش بر روی مسنجر فیسبوک است.

نمایش ویدیو در مسنجر فیسبوک

بر اساس کدهای اضافه شده، بنظر میرسد که قابلیت نمایش ویدیو در مسنجر فیسبوک بصورت دسته جمعی، شباهت بسیاری به ویژگی Watch Party دارد. به اینصورت که یک ویدیو را انتخاب کرده و از یک شخص یا اشخاصی در مسنجر خود دعوت میکنید تا ویدیو را بصورت همزمان با هم تماشا کنید.

نمایش ویدیو در مسنجر فیسبوک

احتمالا، این قابلیت فقط برای ویدیوهایی است که فیسبوک خودش از آنها پشتیبانی میکند، یعنی اینکه نمیتوانید از راه دور به همراه دوستان خود با هم فیلمی را از شبکه Netflix تماشا کنید. طبق اظهارات فیسبوک این ویژگی در حال آزمایش است و هنوز معلوم نیست که چه زمانی بطور رسمی از این گزینه رونمایی خواهد شد. هر چند که در حال حاضر این قابلیت برای گروه ها وجود دارد، میتوان تصور کرد که فیسبوک در صدد آن است که گزینه ای مشابه به این را برای نمایش ویدیو در مسنجر فیسبوک بصورت خصوصی تر ارائه کند.


مطلب آموزشی مرتبط: مشخصات ویدیو در شبکه اجتماعی فیسبوک و انواع تبلیغاتی آنها


منبع: Tech Crunch

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟