نظرسنجی خصوصی اینستاگرام
4.6/5 (20)

نظرسنجی خصوصی اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

نظرسنجی خصوصی اینستاگرام ، آپشن اضافه شده به پیامهای دایرکت

قبلا از رونمایی اینستاگرام از قابلیتهای حذف فالوورها و محدود کردن دسترسی به استوری صحبت کردیم. در این مطلب با قابلیت جدید اینستاگرام در انجام نظرسنجی در پیامهای خصوصی آشنا میشویم.

نظرسنجی خصوصی اینستاگرام به تازگی به پیامهای دایرکت اضافه شده است تا راه دیگری برای تعامل بیشترکاربران حتی در گروه های خصوصی کوچکشان تامین کند.

اینستاگرام تمام تلاش خود را میکند تا روز به روز ارتباطات بیشتر و صمیمی تری در این برنامه ایجاد کند. در همین ماه می گذشته نیز تماس ویدیویی گروهی را در پیامهای دایرکت اضافه کرده است.

این حرکات با توجه به گسترش گرایش افراد به دوری از اشتراک گذاری عمومی صورت می پذیرد. گزارشهای مختلف نشان میدهد افزایش مکالمات روزمره در فضای اجتماعی از حالت عمومی به حالت خصوصی تغییر کرده است. یعنی با افزایش تعداد کاربران رسانه های اجتماعی احتیاط افراد برای اشتراک گذاری در فضای عمومی بیشتر شده و بیشتر به فضاها و گروه های آشنای خصوصی شان تمایل پیدا کرده اند.

این تغییر گرایش ممکن است به دلیل رسوایی های پیش آمده در مورد پخش زندگی شخصی افراد مخصوصا افراد مشهور در فضای عمومی باشد و قضاوتهای نادرستی ایجاد شده که همه ما شاهدش بودیم.

چنین رخدادهایی در این جریان به صورت منظم و عادی اتفاق می افتد. نگرانی ترکیب شدن علایق و زندگی خصوصی شما با زندگی کاری و سیاسی طبیعی است و اینکه به دلیل رخدادها و سو برداشتهایی که ممکن است ایجاد شود شما را راغب میکند تا کنترل بیشتری روی این فضا داشته باشید.

نظرسنجی خصوصی اینستاگرام

اینستاگرام میگوید که تقریبا نیمی از کاربرانش بیشتر از حالت پیام رسانی این پلتفرم استفاده میکنند و اخرین گزارشات نشان میدهد که 85% از پیامهای به اشتراک گذاشته شده، اغلب در گروه های سه نفره از دوستان بوده است این امر به تمایل به اشتراک گذاری در فضای خصوصی تاکید میکند.

از این رو اینستاگرام در حال کار روی لیستی از آپشن هاست که افراد را قادر میسازد تا پستها و استوری ها را برای گروههای انتخابی و صمیمی خودشان به اشتراک گذارند.

نظرسنجی خصوصی اینستاگرام

شاید اضافه کردن آپشن نظرسنجی در پیامهای دایرکت یک تغییر کوچک به نظر برسد اما یکی از شاخصهایی است که حرکت اینستاگرام را در زمینه افزایش قابلیتهای پیامهای خصوصی نشان میدهد.

از منظر برندهای تجاری نیز میتوان از این قابلیت برای ایجاد گروه های انحصاری از حامیان برتر برند برای ایجاد ارتباطات بیشتر با آنها استفاده کرد.

همه آموزشهای تخصصی اینستاگرام را در وبلاگ آموزشهای تخصصی سونت اینفو بخوانید.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟