مشخصات عکس پروفایل لینکدین Linkedin
4.2/5 (5)

آشنایی با مشخصات عکس پروفایل لینکدین Linkedin در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

مشخصات عکس پروفایل لینکدین Linkedin

در مطلب گذشته در مورد به روز کردن پروفایل لینکدین صحبت کردیم و در این مبحث به مشخصات عکس پروفایل میپردازیم.  آنچه همیشه در ارتباطات و تعاملات روزمره به آن تاکید می شود، برخورداری از ظاهری مناسب و متناسب با فضای تعامل می باشد. می توان گفت اولین معیار قضاوت درباره افراد ، نوع ظاهر و پوشش آن هاست و تاثیر زیادی بر روی دیگران خواهد گذاشت. برای شروع مذاکره با کارفرمایان و استخدام نیز این مسئله از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و توصیه های زیادی در این خصوص شده است.

لینکدین نیز به عنوان معتبرترین شبکه اجتماعی در حوزه کسب و کار و ایجاد تعاملات حرفه ای از این مسئله مستثنی نیست و مشخصات عکس پروفایل لینکدین Linkedin می تواند نقشی اثرگذار در تحقق اهداف ترسیم شده کاربران به همراه داشته باشد.

توصیه شده استخدام افراد بایستی بر اساس مهارت و توانمندی های آنها باشد و کافرمایان بدون تاثیرپذیری از ظاهر افراد اقدام به استخدام و به کارگیری آنها کنند. حتی در تعدادی از سایتهای استخدامی نیز تصویری از کاربران جهت ثبت در رزومه آن ها درخواست نمی شود. اما برای لینکدین این مسئله به گونه دیگری اتفاق افتاده است. بر اساس تحقیقات انجام گرفته پروفایل هایی که دارای عکس مناسب بوده اند به میزان 11 برابر بیش از مابقی خوانده شده اند. در نتیجه توجه به مشخصات عکس پروفایل لینکدین Linkedin و انتخاب مناسبترین تصویر ، لازم و ضروری است.

 مهمترین مشخصات عکس پروفایل لینکدین Linkedin

1- فقط و فقط از تصویر شخصی خودتان استفاده کنید. به هیچ عنوان از تصاویر گروهی و تصاویر دیگری همانند تصاویر طبیعت ، فضای کاری و … استفاده نکنید.

2- از تصاویر دارای کیفیت بالا و به روز استفاده کنید. تصویر پروفایل بایستی منطبق با چهره فعلی شما باشد. همچنین از تصاویر پرسنلی و یا عکس های 3×4 استفاده نکنید.

3- تصاویر بایستی نشان دهنده اعتماد به نفس ، شادابی و آراستگی افراد باشند. در این زمینه الگو برداری از تصاویر افراد موفق پیشنهاد می شود.

4- استفاده از فرم و لباس کار فقط زمانی مجاز است که علاقه ای به تغییر شغل یا سازمان ندارید و یا تمایل به ادامه کار در شغلی با مشخصات شغل فعلی دارید.

5- با توجه به استفاده از تصاویر سلفی جهت سرگرمی ، اینگونه تصاویر برای پروفایل لینکدین مناسب نیستند.

6- از پس زمینه مناسبی برای تصویر پروفایلتان استفاده کنید. کلیه مکان هایی که مرتبط به حوزه حرفه ای و کسب و کار شما هستند گزینه های مناسبی برای پس زمینه تصاویر پروفایل شما می باشند.


ترفند مرتبط: ترفندهای عکس پروفایل لینکدین


نتیجه گیری از مشخصات عکس پروفایل لینکدین Linkedin

با توجه به اهمیت بالای تصاویر استفاده شده در پروفایل لینکدین ، دقت و بررسی کافی بر روی مشخصات عکس پروفایل لینکدین Linkedin کاملا ضروری است. بایستی تمرکز شما برای انتخاب تصاویر فقط پروفایل لینکدین باشد و آیتمهای دیگری که برای سایر اهداف مدنظر قرار می گیرند را حذف کنید. در نهایت میزان مناسب بودن تصویر پروفایل شما به موفقیت در جلب نظر دیگران اندازه گیری خواهد شد.

پس بهتر است بعد از تامل کافی و انتخاب تصویر ، نظر افرادی که مرتبط با کار و حرفه شما هستند و همچنین در حوزه جذب و استخدام فعالیت می کنند را جویا شوید.


ترفند مرتبط: ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟