مرتب سازی فالوورهای اینستاگرام در مرحله آزمایش قرار گرفت
5/5 (6)

مرتب سازی فالوورهای اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

مرتب سازی فالوورهای اینستاگرام در مرحله آزمایش قرار گرفت

در خبر پیش درباره قابلیت قرار دادن عنوان برای لایو اینستاگرام صحبت کردیم. در این خبر به بررسی امکانات جدید اینستاگرام مثل امکان مرتب سازی لیست فالوورها و قابلیت به اشتراک گذاری کارائوکه در استوری میپردازیم.

روز گذشته چندی از کارشناسان رسانه های اجتماعی در صفحه توییتر خود خبر از قابلیتی جدید دادند که ظاهرا در مرحله آزمایش قرار دارد و تنها در دسترس تعداد محدودی از کاربران قرار گرفته است. این قابلیت امکان مرتب سازی فالوورها و لیست Following ها است.

گزینه sort by این امکان را به کاربران میدهد که لیست فالوورهای خود را بر اساس جدیدترین و یا قدیمیترین فالوورها مرتب سازی کنند.

مرتب سازی فالوورهای اینستاگرام

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، این قابلیت به کاربران در پیدا کردن شخص و یا صفحه کسب و کار خاصی در بین لیست Follower ها یا Following ها بسیار کمک کرده و امکان تعامل بیشتر با کاربران قدیمی فراهم خواهد شد.

سایر قابلیتهایی که در مرحله آزمایش هستند:

علاوه بر این، اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جستجوی لایک های کاربران در نسخه اندروید نیز هست. قابلیتی که پیش از این در نسخه iOS این پلتفرم وجود داشت.

مرتب سازی فالوورهای اینستاگرام

علاوه بر قابلیت مرتب سازی فالوورهای اینستاگرام ، این پلتفرم در حال آزمایش بر روی گزینه اشتراک گذاری کارائوکه (نمایش متن شعر و پخش بی کلام موسیقی بطور همزمان) در استوری نیز هست.

مرتب سازی فالوورهای اینستاگرام

با توجه به استقبال از شبکه اجتماعی TikTok که بر اساس محتواهای ویدیویی کوتاه، طراحی شده است، اینستاگرام نیز سعی دارد برای جذب هرچه بیشتر کاربران، همکاری بیشتری با کمپانی های ساخت موسیقی برقرار کرده و امکانات بیشتری در این زمینه در اختیار کاربران قرار دهد.


مطلب آموزشی مرتبط: ساخت ویدئوی کوتاه حرفه ای برای شبکه های اجتماعی


قابلیتهای مرتب سازی فالوورها، جستجوی لایکها و اشتراک گذاری کارائوکه در استوری اینستاگرام هنوز بصورت محدود در مرحله آزمایش هستند و زمان دقیقی برای رونمایی از آنها ارائه نشده است.


مطلب آموزشی مرتبط: 5 اپلیکیشن برای ایجاد استوری جذاب در اینستاگرام


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟