مدیریت وظایف تیمهای کاری با MeisterTask
4.54/5 (13)

مدیریت وظایف تیمهای کاری با MeisterTask در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

مدیریت وظایف تیمهای کاری با MeisterTask

MeisterTask یکی از بهترین ابزارهای مدیریت وظیفه در وب بصورت بصری است. هیئت مدیره انعطاف پذیر آن کاملا با جریان کاری تیم کاری سازگار است، چه کاربر یک برنامه نویس باشد که با سرعت بالا کار میکند، چه یک تیم بازاریابی باشد که از سیستم Kanban استفاده میکند یا حتی یک مدیر رویداد که به دنبال لیستهای ساده اما قدرتمند است.

مدیریت وظایف تیمهای کاری با MeisterTask

قابلیتهای مدیریت وظایف تیمهای کاری با MeisterTask

MeisterTask ابزار مدیریت وظیفه بصری قدرتمندی است که در داخل مرورگر وب اجرا میشود. با استفاده از ویژگیهای همکاری قدرتمند و انعطاف پذیر این ابزار و استایل Kanban، نرم افزار مدیریت کار به کاربر و تیم او اجازه میدهد، پروژه های مختلف از انواع مختلف را مدیریت کند. این ابزار آگاهی کاربر را در رابطه با پیشرفتهای تیمی اعضای گروه بروز نگه میدارد، در حالیکه که هرگز به تمرکز او آسیب نمیزند.

MeisterTask بیش از یک ابزار مدیریت وظیفه ساده است. این ابزار مکانی است که تمام اطلاعات مربوط به پروژه کاربر با امنیت بالا در آن ذخیره میشود و در همه حال برای همه اعضای پروژه قابل دسترسی است. این محل، مکانی است که کاربر میتواند بینش خود و بهره وری تیم خود را افزایش دهد و آنچه اهمیت دارد، اینست که کار کردن در این محیط خسته کننده نیست.


ابزار مرتبط: تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello


در این ابزار کاربر میتواند پس از ایجاد پروژه خود هر تعداد عضو که میخواهد به آن اضافه کند، وظایف هر عضو را مشخص کرده و میزان پیشرفت کاری هر عضو را رصد کند. طرحهای انعطاف پذیر MeisterTask سازگار با جریان کاری کاربر هستند و مدیریت همه اعضا همیشه در یک صفحه، امکان پذیر است.

مدیریت وظایف تیمهای کاری با MeisterTask

دیگر قابلیتهای مدیریت وظایف تیمهای کاری با MeisterTask

  • هماهنگ شدن با برنامه های آنلاین مورد نظر کاربر جهت خودکار کردن جریان کاری کار آمد روزکاری
  • انجام خودکار فعالیتهای تکراری جریان کار تعریف شده توسط کاربر
  • اشترک گذاری فایلها با دیگر اعضای تیم به صورت ایمن

لازم به ذکر است این ابزار علاوه بر وبسایت دارای نرم افزاری است که در نسخه های ویندوز، مک، اندروید و iOS ارائه شده است. همچنین نسخه رایگان ابزار موجود است که البته تعداد محدودی از امکانات این ابزار را دارد و برای استفاده از امکانات بیشتر کاربر باید نسخه های پیشرفته این ابزار را خریداری کند.

آدرس سایت: www.meistertask.com


به شما پیشنهاد میکنیم از مطلب وبلاگ ابزارهای کمکی در شبکه های اجتماعی نیز بازدید کنید.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟