مدیریت شبکه های اجتماعی با Hootsuite
5/5 (5)

مدیریت شبکه های اجتماعی با Hootsuite در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

مدیریت شبکه های اجتماعی با Hootsuite

Hootsuite برنامه ای کاربردی و تخصصی جهت مدیریت شبکه های اجتماعی به صورت جامع و یکپارچه است. کاربران شبکه های اجتماعی با استفاده از امکانات و قابلیت های این نرم افزار می توانند شبکه های اجتماعی مورد نظر خود را با کارایی و اثربخشی مناسب مدیریت کرده و به بهبود نتایج حاصل از فعالیت در این حوزه کمک کنند.

مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی با Hootsuite

قابلیت های مدیریت شبکه های اجتماعی با Hootsuite

Hootsuite مجموعه ای از امکانات و قابلیت های مختلف جهت مدیریت و بازاریابی اثربخش شبکه های اجتماعی مختلف از جمله فیسبوک ، اینستاگرام ، توییتر ، یوتیوب و … است و کاربران می توانند بر اساس نیاز خود از خدمات گسترده این برنامه بهره مند شوند. امکانات Hootsuite را می توان به چند بخش اصلی زیر تقسیم بندی نمود. لازم به ذکر است تعدادی از این قابلیت ها به صورت رایگان و تعدادی با پرداخت پول قابل استفاده اند.

1- زمانبندی ارسال پست ها : با استفاده از این برنامه امکان زمانبندی پست های شبکه های اجتماعی مختلف و ارسال خودکار آنها در زمان تعیین شده وجود دارد. همچنین کاربران می توانند تمامی پست های زمانبندی شده را در یک مکان مشاهده کرده و دسته بندی های مختلفی نیز به آنها اعمال کنند.

2- ارزیابی و تحلیل : امکان مشاهده معیارهای کلیدی از قبیل تعداد فالوورها ، توییت ها و … در شبکه های اجتماعی فیسبوک ، اینستاگرام ، توییتر و …در این برنامه فراهم شده است. ساخت گزارشات نامحدود و استفاده از آنها در داشبورد های تحلیلی ، امکان گرفتن خروجی از گزارشات مختلف و اندازه گیری عملکرد تیم از دیگر ویژگی های آن است.

3- نظارت : کاربران با استفاده از این برنامه قادرند با بکارگیری فیلتر های مختلف از صحبتهای مردم در مورد برند خود ، رقیبان و صنعت فعالیتشان آگاه شوند. همچنین با تخصیص پست ها به اعضای تیم می توانند نظارت کافی بر روند پاسخگویی و پیگیری کامنت های خوانندگان و مشتریان از طریق شبکه های اجتماعی داشته باشند.

4- مدیریت تیم : این برنامه امکان ایجاد گردش های کاری مختلف و تعیین سطوح دسترسی و حدود وظایف را برای اعضای تیم فراهم نموده است تا با استفاده از آن بتوان اعضای تیم را در جهت دستیابی به اهداف تعیین شده رهبری نمود.

مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی با Hootsuite

دیگر قابلیت های مدیریت شبکه های اجتماعی با Hootsuite

  • امکان اضافه نمودن هشتگ ، مکان ، کلمات کلیدی و … به پست ها
  • قرار دادن پست های مختلف درون مخزن محتویات توسط اعضای تیم جهت تایید مدیر و انتشار در شبکه های اجتماعی
  • استفاده از افزونه برنامه جهت ارسال لینک های صفحات اینترنتی به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی
  • استفاده از قابلیت سرویس RSS
  • تخصیص دسترسی به اکانت های شبکه های اجتماعی به اعضای تیم بدون به اشتراک گذاری پسورد اکانت ها
  • قابلیت یکپارچگی به بیش از 250 اپلیکیشن مختلف
  • ارسال هشدار های امنیتی در صورت مشاهده فعالیت های مشکوک در اکانت های شبکه های اجتماعی
  • پیروی برنامه از آیین نامه ها و استاندارد های امنیتی

لازم به ذکر است این ابزار تحت وب بوده و اپلیکیشن Hootsuite نیز برای استفاده در سیستم عامل های موبایل شامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است. نسخه اولیه این برنامه به صورت رایگان در دسترس همه افراد قرار دارد و برای استفاده بیشتر از امکانات و قابلیت های آن بایستی پکیج های مورد نظر با پرداخت پول خریداری گردند.

 

آدرس سایت :  www.Hootsuite.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟