مخفی کردن تاریخچه جستجو در اینستاگرام
4.38/5 (8)

مخفی کردن تاریخچه جستجو در اینستاگرام در سونت اینفو

آموزش مخفی کردن تاریخچه جستجو در اینستاگرام

کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانند از قسمت جستجوی برنامه به جستجوی اکانت ها ، هشتگ ها و … پرداخته و از این قابلیت مناسب بهره لازم را ببرند. اما ممکن است به دلایل مختلف خواهان عدم نمایش جستجو های انجام گرفته باشند. همچنین در قسمت پیشنهادات برنامه (Suggested) نیز ممکن است تمایل به پنهان کردن و یا کمتر دیده شدن تعدادی از گزینه ها داشته باشید. در این مطلب روش های مخفی کردن تاریخچه جستجو در اینستاگرام به همراه نکات تکمیلی به تفصیل شرح داده می شود.

1. پاک کردن جستجو های قبلی در اینستاگرام

چنانچه از نوار جستجو اقدام به جستجو کرده باشید ، سابقه موارد جستجو شده در آن باقی خواهد ماند. در صورت تمایل به حذف کامل سوابق جستجو ، ابتدا گزینه سه نقطه در گوشه بالا سمت راست و سپس آیتم Clear Search History را انتخاب کنید. با اینکار سابقه جستجو به طور کامل حذف خواهد شد. لازم به ذکر است با این روش ، پیشنهادات حذف نخواهند شد.

مخفی کردن تاریخچه جستجو در اینستاگرام

2. کمتر دیده شدن پست ها و استوری های مشابه در اینستاگرام

در زمانیکه وارد قسمت جستجو می شوید تعدادی استوری و پست نمایش داده می شود. در صورتیکه تمایل به نمایش تعداد کمتری از استوری و پست های مشابه دارید به روش زیر عمل کنید :

– برای کمتر دیده شدن پست های مشابه ابتدا پست مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس گزینه سه نقطه در گوشه بالا سمت راست و در آخر گزینه See Fewer Stories Like This را انتخاب کنید.

مخفی کردن تاریخچه جستجو در اینستاگرام

برای کمتر دیده شدن استوری های مشابه ، انگشت خود را بر روی استوری مورد نظر نگه دارید. در این حالت از منوی نمایان شده گزینه See Fewer Stories Like This را انتخاب کنید.

3. پنهان کردن اکانت یا هشتگ در بخش پیشنهادی نوار جستجوی اینستاگرام

در صورتیکه تمایل به پنهان کردن اکانت یا هشتگ در قسمت پیشنهادی (Suggested) دارید ابتدا وارد قسمت “جستجو” شده سپس نوار جستجو را لمس کرده و وارد قسمت مربوطه شوید. در آخر انگشت خود را بر روی اکانت یا هشتگ مورد نظر نگه داشته و گزینه Hide را انتخاب کنید.

Tags:
یک دیدگاه 
  1. Ht 1 سال پیش

    خب اگه روش سوم رو انجام داده باشیم و الان پشیمون شده باشیم چه کار کنیم؟ چون با این روش دیگه اصلا نمیتونیم به پیج اون شخص بریم

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟