سازماندهی محتوا در شبکه های اجتماعی با Evernote
3.5/5 (2)

سازماندهی محتوا در شبکه های اجتماعی با Evernote در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

سازماندهی محتوا در شبکه های اجتماعی با Evernote

Evernote نرم افزار تخصصی سازماندهی و طبقه بندی محتوا است که با استفاده از آن می توان تعدادی از چالش های مربوط به محتوا را برطرف نمود. با توجه به اهمیت محتوا در شبکه های اجتماعی ، کاربران می توانند از امکانات و قابلیت های این نرم افزار در جهت بهبود محتوادهی در شبکه های اجتماعی مورد نظرشان استفاده کنند.

سازماندهی محتوا در شبکه های اجتماعی با Evernote

قابلیت های سازماندهی محتوا در شبکه های اجتماعی با Evernote

Evernote امکان طبقه بندی محتوا را در نوت بوک ها فراهم می کند. با استفاده از این نرم افزار می توان به یادداشت ها ، آیتم های دیگری از قبیل متن ، عکس و فایل اضافه نمود. علاوه بر آن با Evernote می توان نوت ها را به PDF تبدیل کرد. همچنین امکان اضافه نمودن یادآوری (reminder) و تگ به نوت ها در این نرم افزار وجود دارد و از این طریق می توان موارد مورد نظر را راحت تر جستجو و پیدا کرد.

در این نرم افزار قابلیت چت وجود دارد و با استفاده از آن می توان با دیگر اعضای تیم به صورت لحظه ای پیغام رد و بدل کرد. اپلیکیشن موبایل آن نیز دقیقا مشابه Evernote عمل می کند. حتی بعضی قسمت ها در اپ موبایل بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده است. با offline notebooks می توان بدون نیاز به اینترنت ، محتوا را بررسی و ویرایش نمود.

سازماندهی محتوا در شبکه های اجتماعی با Evernote

دیگر قابلیت های سازماندهی محتوا در شبکه های اجتماعی با Evernote

  • اشتراک گذاری نوت ها با افرد یا گروه ها
  • امکان ایجاد چک لیست فعالیت ها و مدیریت آنها
  • قابلیت جستجو در متون ، تصاویر و اسناد ( فایل ها )

لازم به ذکر است Evernote تحت وب بوده و اپلیکیشن آن نیز برای استفاده در سیستم عامل های موبایل شامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است. نسخه اولیه این برنامه رایگان است و در دسترس همه افراد قرار دارد. این نسخه امکانات بسیار خوبی برای تیم های کاری در حوزه شبکه های اجتماعی دارد. همچنین با پرداخت پول می توان از نسخه های دیگر آن نیز که دارای امکانات و قابلیت های بیشتری است استفاده نمود.

آدرس وب سایت : www.evernote.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟