محاسبه مدت زمان صرف شده در اینستاگرام با معرفی ابزار جدید
4.33/5 (6)

محاسبه مدت زمان صرف شده در اینستاگرام در وبسایت تخصصی سونت اینفو

محاسبه مدت زمان صرف شده در اینستاگرام با معرفی ابزار جدید

در خبر قبلی به معرفی اپلیکیشنی برای ارائه بهتر استوری در اینستاگرام پرداختیم و در این مطلب در مورد رونمایی از ابزار جدید اینستاگرام جهت نمایش زمان صرف شده در این اپلیکیشن صحبت خواهیم کرد.

در آپدیت جدید Android، نسخه بتا اپلیکیشن DigitalWellbeing اضافه شده است و این قابلیت را دارد که مدت زمان صرف شده شما در یک اپلیکیشن خاص را محاسبه کند. همچنین صاحبان iOS با استفاده از اپلیکیشن ScreenTime که در iOS 12 راه اندازی شده، به کاربران هشدار میدهد، چند ساعت وقت خود را در یوتیوب و یا سایر اپلیکیشنها گذرانده اند. هر دوی این اپلیکیشنها را میتوان طوری تنظیم کرد که مانع استفاده بیش از حد کاربر طی یک روز از رسانه های اجتماعی بشوند.

اینروزها اینستاگرام قابلیت جدیدی بنام Your Activity را راه اندازی کرده است که به کاربران اینستاگرام این امکان را میدهد تا مدت زمانی را که روزانه در این اپلیکیشن میگذرانند را محاسبه کنند. همچنین این ویژگی، قابلیت غیرفعال کردن اخطارها را بصورت موقت دارد.

هنگامیکه آپدیت جدید اینستاگرام را دریافت کردید، برای دسترسی به این گزینه، به صفحه پروفایل خود رفته و در قسمت بالای گوشه سمت راست وارد تنظیمات شده و گزینه Your Activity را پیدا کنید.

محاسبه مدت زمان صرف شده در اینستاگرام با معرفی ابزار جدید

همانند گزینه Your time on Facebook در فیسبوک که به نوعی والدین اینستاگرام محسوب میشود، گزینه Your Activity اینستاگرام هم مدت زمان فعالیت شما در یک دوره هفت روزه را هم نشان میدهد.

اینروزها صحبت از آن است که سپری کردن مدت زمانی طولانی در فیسبوک و توییتر باعث بروز مشکلات روانی در کاربران میشود، شاید اینستاگرام هنوز به این مرحله نرسیده باشد اما برای کاربرانی که مدت طولانی را در اینستاگرام میگذرانند، حرکت هوشمندانه ایست که از این قابلیت برای مدیریت زمان خود استفاده کنند.

منبع: the Verge

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟