قابلیت Emoji Slider برای استوری اینستاگرام
4.56/5 (9)

قابلیت Emoji Slider در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

قابلیت Emoji Slider برای استوری اینستاگرام

شرکت فیسبوک برای جلب رضایت مشتریان خود خبر از توسعه استوری ها با قابلیت های به اشتراک گذاری در سایر شبکه های اجتماعی را میدهد. حالا اینستاگرام از ابزار جذاب تعاملی دیگری رونمایی کرده است. این ویژگی جدید که در استوری اینستاگرام برای راگیری و نظرسنجی کاربرد بسیار جالبی ارائه خواهد کرد.

قابلیت Emoji Slider برای استوری اینستاگرام

اینستاگرام در مورد این ویژگی توضیح میدهد:

Emoji Slider به شما اجازه پرسیدن سوالات و بازخوردهای بیشتر از مخاطبان در استوری را به منظور درک بهتر احساسات و نظر آنها در مورد پست شما خواهد داد. با انتخاب یک ایموجی برای سوال و نظرسنجی از مخاطبان خود، در واقع یک لایه محتوای خاص و احساسی با مخاطب را ایجاد میکنید که به آنها برای درک بهتر سوال شما و پاسخ بهتر و تعامل بیشتر با شما کمک خواهد کرد.

شاید هنوز از تاثیر دقیق این محتوای احساسی که میتوانید اضافه کنید مطمئن نباشید ولی این قابلیت راه موثر دیگری برای واکنش سریع بینندگان استوری شما ایجاد میکند که قطعا افزودن این قابلیت و ویژگی به استوری چه در اکانت های شخصی و چه اکانت های تجاری و برندها ، کمک شایانی به جلب مشارکت و تعامل بیشتر مخاطبان آنها میکند.

قابلیت Emoji Slider برای استوری اینستاگرام

همانطور که در بالا نشان داده شده است، کاربران در صورت استفاده از قابلیت Emoji Slider برای استوری اینستاگرام میتوانند واکنش بینندگان را در همان لحظه ببینند و همچنین زمانی که نظرسنجی بسته شد متوسط نظرات آنها را رصد کنند.

این ابزار در قابلیت های در حال رشد اینستاگرام قرار گرفته است که تمرکز اصلی آن بر روی استوری های این پلتفرم قرار دارد.

از دیدگاه بازاریابی شبکه های اجتماعی ، رونمایی از قابلیت Emoji Slider برای استوری اینستاگرام میتواند دارای طیف وسیعی از کاربردهای بالقوه باشد. کاربران و به ویژه برندها از این ویژگی در جهت افزایش قابل توجه مشارکت و تعامل مخاطبان ، ایجاد بازخوردهای قابل اتکا و در نهایت با توجه به الگوریتم نمایش فید در اینستاگرام موجب افزایش فالوور ، توسعه بازار و گردش مالی بالاتر برای امانت های تجاری خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم با توجه به توسعه و فراگیر شدن بازاریابی از طریق استوری اینستاگرام و معرفی ابزارها و قابلیت های اختصاصی برای آن حتما راهنمای ایجاد و بازاریابی در استوری اینستاگرام را مطالعه کنید.

 

منبع : Introducing the Emoji Slider

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟