قابلیت توصیه اینستاگرام
4.5/5 (10)

قابلیت توصیه اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

قابلیت توصیه اینستاگرام افزونه جدید برای کشف محتواهای جدید

قبل از این در مورد تگ کردن مکان و اشخاص در پستهای زمانبندی شده اینستاگرام صحبت کردیم و امروز به قابلیت جدید توصیه پستها در اینستاگرام میپردازیم.

قابلیت توصیه اینستاگرام (Recommendations Feature) ، افزونه جدیدی است که جهت فرآیند کشف محتوای جدید بکار گرفته میشود، در این فرآیند پستهایی که در طیف علاقه شماست ولی پیج آنها را فالو نکرده اید برجسته شده و به شما نشان داده میشود.

قابلیت توصیه اینستاگرام

طبق توضیحات اینستاگرام :

بعد از اضافه شدن قابلیت جدید، شما بخشی را به عنوان پستهای توصیه شده، خواهید دید. پستهایی از افرادی که با سلایق شما همخوانی دارند یعنی مشابه پیجهایی که فالو کرده اید میباشند.

این ابزار مانند نوتیفیکیشن All Caught Up است که در واقع برای مدیریت زمان اوقات صرف شده در اینستاگرام میباشد و اینستاگرام از این ظرفیت برای سفارشی سازی صفحه Explorer شما استفاده میکند.

شاید نوعی تناقض در رفتار اینستاگرام در این مورد دیده میشود. اینستاگرام با قابلیت All Caught Up به شما میگوید که تمام پستهای 48 ساعت گذشته را دیده اید و اگر میخواهید، میتوانید ادامه ندهید و زمان خود را بهتر بگذرانید. در حالیکه با قابلیت Recommendations به شما توصیه میکند تا پستهای جدیدی در راستای علاقه خود ببینید. البته این راهی است برای بازخورد گرفتن از جامعه و اعمال ان در روند کاری شبکه های اجتماعی.

به طور کلی اینستاگرام شبکه منعطفی است و قابلیتهای زیاد و گوناگونی دارد که دست کاربران را باز گذاشته است و شاید همین امر باعث رشد فوق العاده آن در چند سال اخیر شده است.

عادتهای کاربران در استفاده از شبکه های اجتماعی به نوعی این رسانه ها را به بلوغ میرساند. اینکه افراد چگونه و در چه مواردی بیشتر از گزینه آنفالو استفاده میکنند و یا اینکه در فالو کردن برندها تا چه میزان احتیاط به خرج میدهند و مسایلی از این قبیل به پلتفرمها در مسیر رشدشان کمک میکند.

قابلیت Recommended For You اینستاگرام در چند روز آینده برای همه کاربران رونمایی خواهد شد.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟