فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام جهت ارتقای کسب و کار
4.64/5 (11)

فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام جهت ارتقای کسب و کار

آیا میخواهید قابلیت دسترسی خود در اینستاگرام را افزایش دهید؟ برای انجام این کار به مشارکت و فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام فکر کرده اید؟

در این مقاله، خواهید دید کارکنان شما چگونه می توانند از پروفایل های اینستاگرام خود برای ارتقا و تقویت فعالیت های بازاریابی اینستاگرام کسب و کار شما استفاده کنند.

1. تشویق کارمندان خود به استفاده از اینستاگرام

اولین کاری که باید انجام دهید این است که همه افراد در کسب و کارتان را تشویق کنید تا از اینستاگرام برای خودشان استفاده کنند. کارمندان راضی بهترین سفیران برند هستند! اگر یک کسب و کار دارید، باید یک پروفایل شخصی اینستاگرام برای خودتان و یک حساب کسب و کار در اینستاگرام برای شرکت خود داشته باشید.

در حالی که نمی توانید محتواهایی که کارمندان شما ممکن است در حسابهای شخصی اینستاگرام خود پست کنند یا محتواهایی که در آنها مشارکت می کنند را کنترل کنید، می توانید از کارکنان بخواهید در مواردی که به کسب و کار شما ارتباط دارد، حرفه ای رفتار کنند. این موضوع به ویژه برای کارکنانی که از پروفایل شخصی خود برای نشان دادن کسب و کار شما استفاده می کنند مهم است.

فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام جهت ارتقای کسب و کار

2. از کارمندان بخواهید که در Bio پروفایل خود لینک حساب اینستاگرام شما را قرار دهند

یکی از ساده ترین راه های افزایش دسترسی به حساب اینستاگرام کسب و کار شما این است که از کارکنان بخواهید که در پروفایل شخصی خود نام کاربری کسب و کار شما را اضافه کنند.

با این کار اطمینان حاصل خواهید کرد که هر شخصی که از پروفایل های کارکنان بازدید می کند، یک لینک قابل کلیک به حساب کاربری شما را نیز مشاهده خواهد کرد. در نتیجه فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام را جهت ارتقا و بهبود کسبو کار خود مدیریت خواهید کرد. با این وجود، می توانید بر استفاده کارمندان خود از اینستاگرام نظارت کنید تا اطمینان حاصل کنید که پست های شخصی آنها بر روی برند شما تاثیر سویی نداشته باشد.

3. افزایش دسترسی با مشارکت کارکنان

می خواهید در پست های حساب کسب و کارتان تعامل و مشارکت بیشتری صورت گیرد؟ هر بار که یک پست جدید به حسابتان ارسال میکنید، اطمینان حاصل کنید که کارمندانتان از طریق ایمیل شرکت یا پیام خصوصی اینستاگرام از آن مطلع می شوند.

چرا این کار مهم است؟ زیرا هر چه مشارکت در پست های کسب و کار شما بیشتر باشد، افراد بیشتری در فید خبری به شما دسترسی پیدا خواهند کرد.

با این کار نه تنها محتوا در فید خبری فالورهای شما بیشتر قابل مشاهده خواهد بود، بلکه با احتمال بیشتری در برگه Explore ظاهر می شود. هر شخصی از فالوورهای کارمندی که پست شما را لایک کرده است، ممکن است این پست را در برگه Explore خود ببیند.

این کار باعث می شود افراد بیشتری حساب شرکت شما را دنبال کنند، پست شما را لایک کنند و محصولات و خدمات شما را کشف کنند.

فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام جهت ارتقای کسب و کار

4. کارمندان را تشویق کنید پست ها را از محل کار به اینستاگرام ارسال کنند

آیا می خواهید زمانی که افراد صفحه location کسب و کار شما را در اینستاگرام مشاهده می کنند محتوای باکیفیتی ببینند؟ اگر چنین است، از کارکنان بخواهید عکس یا فیلم را در محل کار بگیرند، حساب کسب و کار شما را در کپشن اضافه کنند و آدرس شما را به عنوان مکان این عکس اضافه کنند.

فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام جهت ارتقای کسب و کار

در حالی که نمی توانید چیزی که دیگر افراد در صفحه location یا موقعیت مکانی شما به اشتراک می گذارند را کنترل کنید، می توانید اطمینان حاصل کنید که با درگیر کردن کارکنانتان ، پست های باکیفیتی قرار می دهید. به کارکنان پیشنهاد کنید عکس یا فیلم محصولات ، فعالیت های درون دفتر ، سایر کارکنان (با اجازه آنها) و غیره را بگیرند.

این پست ها محتوای صفحه location شما را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند که در میان فالوورهای کارکنان خود بیشتر دیده شوید.

5. نحوه لینک دادن به حساب کسب و کار خود در استوری را به کارکنان خود نشان دهید

راه دیگری که کارکنان شما می توانند در مورد کسب و کار شما پست ارسال کنند، استوری اینستاگرام است. همانطور که می دانید، کاربران می توانند نام کاربری و لینک به استوری های خود اضافه کنند. نحوه اضافه کردن نام کاربری و لینک به سایت خود را در استوری به کارکنان خود آموزش دهید تا بتوانند پست هایی ایجاد کنند که افراد بیشتری را به حساب شرکت شما هدایت کنند و همچنین ترافیک بیشتری به وبسایت شما جذب کنند.

شما می توانید از مقاله آموزشی افزودن لینک به استوری اینستاگرام استفاده کنید.

فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام جهت ارتقای کسب و کار

بعضی از کارکنان ممکن است این گزینه را ترجیح دهند زیرا این امکان را می دهد تا کسب و کار شما را در استوری هایی که تنها 24 ساعت طول می کشد، تبلیغ کنند. به این ترتیب، محتوای اصلی در پروفایل آنها شخصی باقی می ماند.

6. از کارکنان بخواهید پست ها را از حساب کسب و کار شما بازنشر (Repost) دهند

راه دیگری برای اطمینان از بیشتر دیده شدن پستهای شرکت شما این است که از کارکنان بخواهید پست های شما را Repost یا بازنشر کنند. اپلیکیشن انتخاب محتوای اینستاگرام Repost به کارمندان امکان اشتراک گذاری مجدد پست ها در حساب هایشان را می دهد.

همانطور که در مثال زیر می توانید مشاهده کنید، هم در عکس و هم در کپشن ، حساب کاربری شرکت ذکر شده است. لینک کپشن به حساب شما بسیار مهم است، زیرا می تواند به شما کمک کند فالوورهای بیشتری جذب کنید.

پیشنهاد میکنیم حتما از مطلب آموزشی ایده هایی برای نوشتن کپشن در اینستاگرام استفاده کنید.

فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام جهت ارتقای کسب و کار

راه دیگری برای استفاده از Repost این است که محتواهای باکیفیتی که کارکنان شما در مورد کسب و کار شما پست کرده اند را به اشتراک بگذارید. اگر حساب شما فالوور و مشارکت زیادی داشته باشد، می توانید کارکنان را تشویق کنید در مورد کسب و کار شما پست ارسال کنند و با اشتراک این پست با مخاطبان خود به آنها پاداش دهید و به کارمندان کمک کنید تا فالوورهای بیشتری جذب کنند.

7. به کارکنان بگویید در کامنت ها به دنبال فرصت برای منشن کردن حساب کسب و کار شما باشند

هشتگ هایی مانند recommendations ، suggestionsplease و suggestionswelcome اغلب زمانی استفاده می شوند که افراد می خواهند فالوورهای خود را تشویق کنند تا نظرات خود را به اشتراک بگذارند. به کارکنان خود بگویید تا به دنبال اینگونه پست ها و هشتگ های مرتبط باشند. هرگاه یک پست مرتبط با محصولات یا خدمات شما پیدا کردند، از آنها بخواهید حساب اینستاگرام شما را در نظرات به اشتراک بگذارند.

حتما راهنمای کامل هشتگ اینستاگرام را مطالعه کنید.

فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام جهت ارتقای کسب و کار

شما حتی می توانید آن را به یک مسابقه داخلی تبدیل کنید. هر ماه، به کارمندی که بیشترین تعداد منشن مرتبط در کامنت ها داشته جایزه یا پاداش بدهید. این کار کارکنان را تشویق خواهد کرد تا بهترین سفیران برند برای کسب و کار شما شوند.

نتیجه گیری از فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام

تشویق کارکنان خود برای تبدیل شدن به سفیر برندتان در اینستاگرام می تواند قابلیت دیده شدن و دسترسی ، مشارکت و تعامل و حتی ترافیک وبسایت شما را افزایش دهد. اگر کارکنان خود را به خوبی آموزش دهید، فعالیت کارمندان شرکت در اینستاگرام آنها می تواند برای استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما بسیار سودمند باشد.

 

منبع : How Your Employees Can Use Instagram to Benefit Your Business

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟