فروش بلیط کنسرتهای موسیقی در یوتیوب
5/5 (2)

فروش بلیط کنسرتهای موسیقی در یوتیوب در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

فروش بلیط کنسرتهای موسیقی در یوتیوب

در مطلب قبلی در مورد حق کپی رایت در یوتیوب صحبت کردیم و در این مطلب از همکاری جدید این پلتفرم در زمینه بلیط کنسرتهای موسیقی میگوییم.

همکاری جدید یوتیوب خبر از این میدهد که این پلتفرم کاری مشترک با وبسایت Eventbrite شروع کرده است. این وبسایت که در زمینه هماهنگی و فروش بلیط انواع رویدادها مانند کنسرتها، همایشها و … در سراسر ایالات متحده کار میکند، قرار است تا به ایجاد قابلیت جدیدی در یوتیوب کمک کند.

در راستای این همکاری مخاطبان یوتیوب میتوانند با خرید بلیط نمایش زنده هنرمندان مورد علاقه خود را از دست ندهند.

همکاری تجاری جدید یوتیوب

طبق توضیحات یوتیوب:

بیش از 1 میلیارد نفر هر ماه در یوتیوب برای دیدن موزیک ویدئوهای جدید و ارتباط با هنرمندان مورد علاقه شاد از یوتیوب بازدید میکنند و در آن به جستجو میپردازند. از این به بعد طرفداران موسیقی در کانال یوتیوب خواننده های مورد علاقه شان لیست Eventbrite برای موسیقی های زنده آن خواننده در سرتاسر ایالات متحده را خواهند دید.

یوتیوب دارای بیش از 1.8 میلیارد کاربر فعال ماهانه است و بیش از 1 میلیارد نفر از آنها محتواهای جدید مربوز به موسیقی و هنرمندان را جستجو میکنند. بنابراین همکاری در زمینه شرایط فروش بلیط نمایشهای زنده موسیقی فرصتی بسیار بزرگ است و گسترش این موضوع زمینه های تبلیغاتی بزرگی به وجود می آورد.

امروزه همه شبکه های اجتماعی به دنبال راهی برای ارتقای فرصتهای تجارت الکترونیکی هستند و در این بین راههای انتخاب شده یوتیوب در این زمینه جالب توجه است. مثلا یوتیوب در ماه ژوئن آپشن “قفسه کالا” را رونمایی کرد. قابلیتی که در آن تولیدکنندگان را قادر میسازد تا محصولات خود را در قفسه کالایی که در زیر ویدئوهای نمایشی وجود دارند، در معرض دید مخاطبان قرار دهید.

همکاری تجاری جدید یوتیوب

بازار بلیط کنسرت تا حد زیادی بازار بکر و منزوی بود که اکنون با توجه به محبوبیت یوتیوب فرصتهای بازایابی بسیار خوبی برایش وجود دارد و اگر با واکنش و استقبال خوبی از مخاطبان روبرو شود آپشن های بیشتر و تنوع تری میتوان به آن افزود.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟