صفحه اینستاگرام moneal

معرفی و آنالیز صفحه اینستاگرام moneal در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو “

معرفی اجمالی صفحه اینستاگرام moneal

این صفحه در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام ( Instagram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت نقاشی و عکاسی ( Painting & Photography ) در زمینه عکاسی سورئال و به زبان انگلیسی تولید محتوا می کند.

هدف صفحه اینستاگرام moneal ، به اشتراک گذاری مجموعه عکس های بسیار زیبای رئال و سورئال توسط مایکل اونیل مي باشد .

این صفحه با نام انحصاری moneal در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کند .

  • سطح کیفی : خوب / Good
  • شبکه اجتماعی : اینستاگرام / Instagram
  • موضوع فعالیت : عکاسی / Photography
  • زبان محتوا : انگلیسی / English
  • تعداد اعضا : 700K+

بررسی و آنالیز کیفی صفحه اینستاگرام moneal

صفحه اینستاگرام moneal در حوزه استراتژی و راهبرد شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی بسیار خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این صفحه می توانیم راهبرد مشخص و هدف معینی را چه در حوزه محتواهای اصلی و چه در حوزه تبلیغات دنبال کنیم .

صفحه اینستاگرام moneal در حوزه محتوا و مطالب شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این صقحه مطالب متنوع تری نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی فعال در این حوزه مشاهده می کنیم . پست ها و مطالب قرار گرفته از پشتیبانی کامل یک وب سایت تخصصی برخوردار است که در صورت برقراری لینک های ارتباطی بین مطالب موجود در پیج اینستاگرام با مطالب وب سایت ، این صفحه از اعتبار محتوایی نسبتا خوبی برخوردار میشد . همچنین تنوع در ارائه انواع محتوادهی مانند محتواهای متن ، عکس و ویدئو در این پیج و انتشار پست های اختصاصی موجب کسب امتیاز نسبتا خوبی در این حوزه از سونت باکس شده است .

صفحه اینستاگرام moneal در حوزه میزان فعالیت و پویایی شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی متوسط قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این صفحه، شاهد پیروی از تقویم کاملا مشخصی جهت محتوادهی مطالب نیستیم ، در عین حال مطالب با فاصله زمانی مناسبی ارائه می گردد که این امر در کنار اعتبار مطالب منتشر شده، حفظ نرخ رشد مخاطبین این پیج را در پی داشته است. راه های ارتباطی تعاملی با کاربران نسبتا مشخص است .

صفحه اینستاگرام moneal در حوزه تبلیغات شبکه اجتماعی ، در سطح عالی قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این صفحه با استراتژی و راهبرد “عدم نمایش تبلیغات” مواجه هستیم و تمرکز کاربران بر روی مطالب و محتوای اصلی قرار دارد .

بررسی و آنالیز کمی صفحه اینستاگرام moneal

[taq_review]

آخرین پست های صفحه اینستاگرام moneal

[ff id=”30″]

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟